https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima

Ići dole 
AutorPoruka
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimePet Avg 26 2011, 00:40

Ђоковић изгубио од Шарапове
[You must be registered and logged in to see this image.]
nebojsa - 26. август 2011. у 03.36
Новак Ђоковић поново имитирао Марију Шарапову, али овог пута га је „оригинал” победио у његовој игри

Недељу дана након што је објавио пародију рекламе коју је Марија Шарапова снимила за произвођача рекета марке „Head”, Новак Ђоковић снимио је нови видео, тачније шаљиву рекламу у којој му је друштво правила управо звезда пародије.

Новак Ђоковић у новом видеу излази на терен, ставља добро познату, плаву перику на главу и почиње да игра. Мало загревања, препознатљивог Маријиног „подврискивања”, а онда шок! Изгубљен поен!

„Марију Шарапову” је победила Марија Шарапова.

Погледајте рекламу.

(Мондо)
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimePet Sep 30 2011, 21:23

Supruga britanskog poslanika optužena da je ukrala mače


Supruga jednog britanskog poslanika optužena je danas da je iz stana ljubavnice svoga muža ukrala mače, piše agencija Frans pres.
Bezbednosne kamere snimile su juče suprugu poslanika Džona Himinga, Kristinu, kako pošto je kroz prozor ušla u stan muževljeve ljubavnice u Birmingemu, izlazi napolje sa tigrastim mačetom u rukama.
Krisitna Himing negirala je ono što joj se stavlja na teret, i naglasila da se ne seća da je juče, tri dana nakon što se rastala od muža, ukrala mače staro četiri meseca.
Hemingova je puštena na privremenu slobodu, a početak njenog suđenja zakazan je za 28. oktobra. Ukradeno mače nije nađeno.

objavio je
Blic.rs

Kod nas ( u Hrvatskoj) ukradeš tvornicu i samo te proglase "Tajkunom" :)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimePon Okt 03 2011, 00:47

Putuju li Travolta i Cage kroz vrijeme?
Kad pogledate ove FOTKE zapitat ćete se...

[You must be registered and logged in to see this image.]
ZAGREB - John Travolta se reinkarnirao? Putuje li kroz vrijeme - pita se kolekcionar u opisu svoje ponude na eBayu. Kanađanin nudi fotografiju na kojoj se nalazi John Travolta za 275 tisuća kuna.

Po čemu je ta fotografija toliko posebna? Vlasnik tvrdi kako je snimljena 1860. godine, a na njoj se nalazi popularni glumac prije reinkarnacije.

- Ovu fotografiju imam već godinama. Kada pogledate njegove oči vidjet ćete na što mislim - rekao je šaljivi kolekcionar.


Ova fotografija iz 1870. dokazuje da je glumac Nicolas Cage zapravo vampir! Pogledajte o čemu je riječ...

Šali s Travoltom prethodio je sličan slučaj s Nicolasom Cageom koji ne samo da je filmski glumac, već i vampir koji je plašio ljude za vrijeme američkog građanskog rata.

Ta je fotografija snimljena 1870. godine, a osoba s nje neodoljivo podsjeća na slavnog glumca.


[You must be registered and logged in to see this image.]

24 sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimePet Okt 07 2011, 03:10

Kindl se rasplakala, a M. Borić podrigivala u showu kod Petka

Ivana Kindl tijekom gostovanja na Narodnom radiju obilježila je 10 godina karijere. Marija Borić otkrila je da ju je Ivana naučila da je podrigivanje dobro za glasnice

Pjevačica je u četvrtak navečer u 'Glazbenom showu Dalibora Petka' na Narodnom radiju obilježila 10 godina glazbene karijere. Ivani Kindl (33) tom prilikom su čestitali Oliver Mlakar, Maja Vučić, rukometaš Marko Kopljar, Dorijan Klarić, grupa ENI i Vanna koja je Ivanu u studiju obradovala bombonjerom. Pjevačica je tijekom dvosatnog gostovanja u showu otkrila da je da je ponovno u dobrim odnosima s Jacquesom Houdekom s kojim je jedno vrijeme zahladila odnos. Priznala je da je tijekom svog glazbenog djelovanja pristajala na kompromise pojavljivanjem na festivalima poput Dore te da su je priče o anoreksiji koje su je pratile pogađale jedino na početku karijere nakon što je iz rodne Požege došla u Zagreb.
Google Oglasi
Znate li Jasminu Kovačev?
Želite da vam sve krene na bolje? EFT seminar svjetske kvalitete.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Kindl nikad ne bi prihvatila ponudu da pjeva za 'Magazin'

Kindl je otkrila da nikada ne bi prihvatila ponudu da bude pjevačica grupe 'Magazin', no da su je nakon što je Vanna napustila grupu ET zvali da bude njihova pjevačica taj angažman bi vrlo rado prihvatila. Pjevačica već duže vrijeme živi s dečkom Alenom Križajem, jednim od članova tročlanog akustičnog trija s kojima nastupa. Pjevačica se ne smatra udanom ženom i ne planira vjenčanje. Otkrila je da je želja za udajom uhvati jedino nakon što pogleda fotografije svojih prijateljica. Nakon toga u studiju se pojavila Martina, njezina najbolja prijateljica iz srednje škole, i iznenadila je pozivnicom za vjenčanje.
Borić podrignula dva puta, Kindl ju je naučila da je to dobro za glasnice

- Ivana me naučila da je podrigivanje dobro za glasnice - rekla je gošća showa Marija Borić, pobjednica showa 'Zvijezde pjevaju'.

Dodala je da podrigivati može u bilo kojem trenutku i to demonstrirala podrignuvši dva puta.

Kindl će 12. listopada nastupiti u zagrebačkom klubu Sax. Nakon što joj se pri kraju showa u eter javila nekadašnja kolegica iz Saxa, Sandra Berković, pjevačica se rasplakala.
izvor 24 sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimePet Okt 07 2011, 03:13

Sharon supruga Ozzyja Osbournea:
Izvadila sam silikone iz grudi, iscurili su mi u trbuh


Supruga Ozzyja Osbournea kaže kako se jedno jutro probudila i vidjela da su joj se grudi sasvim opustile. Odmah je zakazala hitnu operaciju kod specijalista...

Ujutro sam se probudila i jedna dojka mi je bila puno dulja od druge. Odmah sam shvatila da nešto nije kako treba. Otišla sam kod plastične kirurginje koja mi je rekla da mi je dojka procurila. Umetak je procurio pa sam ih izvadila iz grudiju. Ipak, već mi je silikon stigao procuriti u trbuh, rekla je Sharon Osbourne (58) u američkom talk showu 'The Talk'.

Supruga Ozzyja Osbournea (62) kaže da su joj silikoni bili zabavni sve dok joj nisu počeli 'plutati' po trbuhu. Sada više nema ništa umjetno u sebi i ponosno kaže kako je sva prirodna.

- Laknulo mi je zapravo. Sada barem više nemam osjećaj da mi je na prsima vodeni krevet - rekla je.

izvor 24 sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimePet Okt 07 2011, 03:18

Kad se skine Madonna uistinu izgleda kao da ima 50 godina

U prozirnom grudnjaku i s crnim gaćicama Madonna je čekala da počne snimanje za časopis 'W'. Perika joj je staja ukoso, a ona se opustila i raširila noge...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako je kraljica popa na fotografijama, pogotovo ako pozira za editorijale, uvijek besprijekorna, utegnuta i sa savršenom kožom, stvarno stanje stvari puno je realnije i u skladu s njenim godinama. Madonnu (53) su prije tri godine snimili dok se spremala pozirati za časopis 'W' zajedno sa manekenom Jesusom Luzom, a fotografije su objavljene na internetskoj stranici Eat Blog And Die.

Pjevačica je prije snimanja bila obučena u prozirni grudnjak i crne gaćice, a na glavi je imala i periku koja joj je stajala ukoso. Toliko se opustila da je pred ekipom ležala naslonjena i s raširenim nogama, iako je bila tako oskudno obučena. Pogledavši te fotografije i one koje su objavljene u časopisu 'W' možemo vidjeti da je photoshop uistinu sposoban za 'čuda'.

Na tom istom snimanju Madonna je upoznala i brazilskog manekena Jesusa Luza (25) s kojim je neko vrijeme bila u vezi.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeSre Okt 12 2011, 21:55

Sad se već vidi: Severina prvi put pokazala trudnički trbuščić


Trudna pjevačica veselo se smješkala dok su joj kolege i prijatelji dodirivali trbuh. U kolovozu je objavila da s Milanom Popovićem očekuje prvo dijete. Nisu u braku


Bila je na promociji knjige Dimitrija Popovića i prvi put javnosti pokazala trudnički trbuščić. Brojne zvijezde divile su se njenom izgledu jer Severina (39) blista u trudnoći.


Pjevačica je vezu s Milanom Popovićem (45) započela u prosincu prošle godine, a u kolovozu je objavila da sa srpskim poduzetnikom očekuje i svoje prvo dijete. Par se još nije vjenčao.

Trudna Severina pazi na prehranu, pridržava se feng shui dijete. Kod nje je važno obratiti pažnju na prostor u kojem se jede. Treba izbjegavati crvenu boju, prostor obogatiti motivima mora i cvijeća te jesti puno zelenih namirnica. Seve već mjesecima proučava kinesku alternativnu medicinu prema kojoj živi njezin zaručnik.

Uz zanimanje za feng shui pjevačica je promijenila i stil odijevanja. Pripijene seksi kombinacije više joj nisu na prvom mjestu, sad preferira lepršave haljine, no trudnički trbuh niti može niti, vjerojatno, želi sakriti.

izvor 24 sata.hr

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeSre Nov 09 2011, 01:38

Miss Katarina: Hvala vam što ste napravili budalu od mene

[You must be registered and logged in to see this image.]


Miss Hrvatske, koja je na svjetskom izboru bila na posljednjem 113. mjestu s austrijskom misicom, za debakl je prozvala direkciju izbora, tvrtku Sanamens

Za debakl je prozvala direkciju izbora za Miss i Mistera

Direkcija mi je na zagrebačkom aerodromu dala povratnu kartu za London na kojoj je pisalo netočno ime, pa sam i to sama morala rješavati. Platili su mi višak prtljage samo u jednom smjeru. U 20 dana, koliko sam bila u Londonu, nijedanput me nisu nazvali. Niti nakon što je sve bilo gotovo. Kad sam im napisala SMS: ‘Samo da znate, vratila sam se. Hvala što ste od mene napravili budalu’, odgovorili su mi da će mi sve vratiti, kaže Katarina Prnjak (20), Miss Hrvatske, koja je na svjetskom izboru bila na zadnjem 113. mjestu s austrijskom misicom.

Za debakl je prozvala direkciju izbora za Miss i Mistera Hrvatske, tvrtku Sanamens.

- Jedina od svih misica u Londonu nisam imala nacionalnu nošnju. Na izboru sam završila posljednja jer nisam osvojila niti jedan bod za nešto za što su me oni trebali pripremiti. Imali su tri mjeseca da me pripreme za plesnu točku. Svaki put bi mi odgovorili da će me pripremiti, ali nisu. Za moje obveze prema njima, poput fotografiranja, uvijek su imali vremena - kaže Katarina.

Zvala ih je iz Londona da im kaže da je nepripremljena, na što su joj predložili da se prijavi na točku Beauty With Purpose.

- Za to, naravno, nisam imala nikakav potrebni video kojim bih dokazala da sam napravila nešto humanitarno - tvrdi Prnjak.

Preostalo joj je samo da dobro odradi intervju sa žirijem, ali ni to joj nije pomoglo da prikupi dovoljno bodova. Dodaje da joj nitko nije znao reći tko će je dočekati u Londonu.

- Nasreću, vidjela sam muškarca s natpisom ‘Miss World’, pa sam krenula za njim - zaključila je misica Katarina Prnjak.
Vlasnica licencije još nedostupna

Jako sam zauzeta posljednjih dana. Molim vas, pošaljite mi mail s pitanjima, rekla nam je Maja Šostar, vlasnica tvrtke Sanamens.

Umjesto nje, Katarinin debakl prekjučer je komentirala njezina zaposlenica.

izvor 24 sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeSre Nov 09 2011, 01:42

Brad Pitt na aukciji: Tko uplati najviše love ide na spoj s njim

Glumac sudjeluje u humanitanoj akciji prikupljanja novca za pomoć stradalima u uraganu Katrina. Najvećeg dobročinitelja nagradit će cjelovečernjim druženjem



[You must be registered and logged in to see this image.]

Brad pikuplja novac za žrtve uragana Katrina

Sretnica ili sretnik s najvećom ponudom dobit će priliku da ode na humanitarnu zabavu s Bradom Pittom (47). 'A Night To Make It Right' naziv je zabave na kojoj će se prikupljati sredstva za obnavljanje domova u New Orleansu koje je porušio uragan Katrina. Brad će na zabavu sa sobom povesti onog tko na eBayu uplati najveću svotu za taj dobrotvorni cilj.


Osim Brada Pitta, na aukciji je i crvena haljina sa šljokicama koju je nosila Katy Perry (27). Novac od haljine sjest će na račun Crvenog križa, a onaj tko uplati najveću svotu dobit će VIP ulaznice za Katyn koncert u Kaliforniji i priliku da je upozna.

Robert Duvall (80) ima udrugu za pomoć siromašnoj i nezbrinutoj djeci, a onaj tko na račun udruge uplati najveću svotu dobit će privatne sate glume s Duvallom. Jeff Bridges (61) na aukciju je stavio svoje slike, Sienna Miller (29) poklanja odjeću, a sve to kako bi prikupili novac u humanitarne svrhe.

U akciji sudjeluju i Jimmie Johnson, Hayden Panettiere, Troy Polamalu i Joe Walsh.

izvor 24 sata.hr

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeČet Nov 10 2011, 01:16

Nepoznati detalji o 'Mućkama': Del Boy je trebao imati minival

Zbog neobičnog sadržaja bile su potrebne tri godine da bi ova humoristična serija postala hit. Jedna epizoda i danas drži rekord. Pogledalo ju je 24,3 milijuna ljudi

[You must be registered and logged in to see this image.]

U petak u Engleskoj u prodaju kreće nova knjiga o popularnoj seriji 'Mućke'. U njoj će biti otkriveni mnogi nepoznati detalji o glumcima iz serije.

Jedan od njih je i da je Elizabeth Hurley (46) zamalo utjelovila ulogu Rodneyeve djevojke Cassandre. Ulogu nije dobila jer izgleda kao manekenka.

Prvi izbor za ulogu Del Boya bio je škotski glumac Enn Reitell. Kad je Davidu Jasonu (71), to jest Del Boyu, tvorac serije Jason Sullivan poslao scenarij, mislio je da će utjeloviti djedicu Trottera.

Dizajnerica Phoebe De Gay htjela je da Del Boy ima minival, ali David Jason je to odbio. Rodneyevu jaknu koja mu je postala zaštitni znak, dizajnerica je našla na BBC-ju među stvarima koje su bile namijenjene za bacanje.

John Sullivan mučio se oko naziva serije. Tadašnji urednik BBC-ja bio je zabrinut oko toga hoće li frazu 'Only Fools and Horses', u prijevodu, 'Samo konji i budale', razumjeti ljudi u zabačenim dijelovima Velike Britanije.

Zbog neobičnog sadržaja serije, bile su potrebne čak tri godine da bi postala hit. Jedna od epizoda i danas drži rekord po gledanosti u Velikoj Britaniji. Pogledalo ju je 24,3 milijuna ljudi.
Del Boy i Rodney danas

David Jason danas ima 71. godinu i snima BBC-jevu seriju 'The Royal Bodyguard'.

Nicolas Lyndhurts navršio je 50 godina i upravo je prestao glumiti lik Trincula u kazališnoj predstavi 'Bura'.
24 sata.hr

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeUto Nov 15 2011, 10:57

'Slavica je smršavjela pa joj se lice opustilo i sad je naborano'

UVIJEK DOTJERANA Slavica Ecclestone na humanitarnu večeru došla je s malo šminke pa joj je lice izgledalo naboranije i opuštenije nego inače

[You must be registered and logged in to see this image.]

Slavica je izgubila na težini i lice joj izgleda opušteno


Na humanitarnu večeru koju je organizirala Tamara Ecclestone (27) u Londonu njezina mama Slavica (53) došla je u uskoj, kratkoj, crnoj haljini. Dok se kći odlučila na dužu plavu haljinu prekrivši koljena, njezina majka je na račun svojih dugih i čvrstih nogu dobivala komplimente uzvanika. No lice joj je izgledalo pomalo naborano i opuštenije nego inače.

- Fotoreporteri su uhvatili grimasu na licu Slavice Ecclestone koja, uz slabo osvjetljenje, može ostaviti dojam viška bora i opuštene kože lica. Mogu pretpostaviti da je malo izgubila na tjelesnoj težini pa se to odrazilo i na izgledu lica - smatra estetski kirurg dr. Dinko Tončić.

Navodno se bivša manekenka posvetila vježbanju. Voljela bi, kažu njezini prijatelji, kao i bivši suprug Bernie (81), pronaći novu ljubav.

On je godinu dana u vezi s Fabianom Flosi (31), direktoricom marketinga brazilske Formule 1. Sa Slavicom se rastao 2009.

- Vidi se da Slavica njeguje kožu lica. Važno joj je kako izgleda - zaključio je dr. Tončić.
24 sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeSre Nov 16 2011, 02:23

Justin Bieber postao tata? Obožavateljica tvrdi da je on otac njezina djeteta, tuži ga i želi alimentaciju

VRLO MLADI TATA

Justin Bieber postao tata? Obožavateljica tvrdi da je on otac njezina djeteta, tuži ga i želi alimentaciju

Obožavateljica i Bieber spavali su kada je on imao svega 16 godina što znači da bi je vlasti, ukoliko se njezina priča pokaže istinitom, mogle optužiti za seks s maloljetnikom
Globalno popularni pjevač Justin Bieber mogao bi se vrlo brzo naći na sudu nakon što ga je jedna njegova obožavateljica izjavila da je upravo on otac njezina tromjesečna djeteta, javlja stranica Radaronline . Mariah Yeater (20) je krajem listopada protiv Biebera uložila i tužbu te zahtjeva da se 17-godišnji pjevač podvrgne testu očinstva. Osim toga traži i da Bieber svom djetetu 'pruži odgovarajuću skrb'.

Prema njezinim navodima, ona i Bieber spetljali su se 25. listopada prošle godine nakon njegova koncerta u centru L.A. Staples. Tada je pjevač i idol tinejdžerica diljem svijeta imao svega 16 godina što znači da bi vlasti Yeater, ukoliko se njezina priča pokaže istinitom, mogle optužiti za seks s maloljetnikom. Yeater priča kako su je u backstage pozvali Bieberovi tjelohranitelji.

- U trenutku je postalo jasno da se oboje privlačimo te smo se počeli ljubiti. Nedugo nakon toga, Justin Bieber je predložio da s njime odem negdje gdje možemo biti sami. Složila sam se i krenuli smo. Rekao je da želi voditi ljubav sa mnom te da će mu to biti prvi put - priča Yeater.

Navodi i kako se Bieberova osobnost znatno promijenila kada su ušli u njegove privatne prostore. Postao je agresivan i govorio joj je proste stvari.

- Tražila sam ga da stvari kondom za zaštitu, no odbio je. Tada je rekao da prvi put želi osjetiti sve - navodi Yeater opisujući spolni odnos kao 'kratak'.

Saslušanje na sudu najavljeno je za 15. prosinca.

- Još nismo dobili uvid u tužbu, no tužno je da netko izmišlja ovako zlobnu priču i lažne optužbe - rekao je glasnogovornik mladog pjevača.

Podsjetimo, Bieber se nalazi u sretnoj vezi s pjevačicom Selenom Gomez (19) od kraja prošle godine.
jutarnjilist.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeSre Nov 16 2011, 02:30

17-GODIŠNJI TATA
Justin Bieber pristao na DNA test za utvrđivanje očinstva



Odvjetnici Mariah Yeater, majke djeteta čiji je otac navodno Justin Bieber (17), potvrdili su medijima da je mladi pjevač pristao na DNA test za utvrđivanje očinstva.


"Ohrabreni smo time da je Justin pristao napraviti DNA test prije nego što mu je to sud naložio, ovo je jedini način da sigurno utvrdimo tko je otac tog djeteta", izjavili su odvjetnici.

No odvjetnički tim Justina Biebera danas je podigao protutužbu protiv Mariah, te se nadaju kako će tim primjerom svim djevojkama kojima bi ubuduće mogle učiniti istu stvar pokazati što ih čeka.

Podsjetimo, u srijeduje u javnost izašla vijest da je svjetski popularni pjevač Justin Bieber otac djeteta jedne svoje obožavateljice, a magazin Star prvi je objavio fotografiju Mariah Yeater s njezinom sinom.

U svojoj službenoj izjavi, danoj pod zakletvom, Yeater je na kalifornijskom sudu ispričala da ju je Bieber pozvao u backstage 25. listopada prošle godine na njegovom koncertu u L.A. Staples centru. Prema njezinim tvrdnjama, seks s mladim pjevačem, koji je tada imao 16 godina, trajao je svega 30 sekundi.

Tristyn Anthony Markhouse Yeater ima tri mjeseca, a 20-godišnja majka rodila ga je 6. srpnja ove godine.

jutarnjilist.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeČet Nov 17 2011, 22:34

Nova istraga o smrti Natali Vud
Izvor: Tanjug

Zbog novih informacija koje je policija dobila o okolnostima smrti čuvene američke glumice Natali Vud, istražitelji odeljenja za ubistva ponovo će razmotriti taj slučaj.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Foto: Marxchivist/Wikimedia Commons


Policija Los Anđelesa saopštila je da su nedavno neimenovane osobe kontaktirale istražitelje navodeći da imaju dodatne informacije o smrti Natali Vud Vagner, koja se udavila 29. novembra 1981. godine.

Natali Vud, zvezda filmova "Buntovnik bez razloga" i "Sjaj u travi", udavila se dok je krstarila na jahti u Kaliforniji. Tada je imala 43 godine. Istraga je pokazala da se radilo o nesrećnom slučaju, ali je bilo i dosta spekulacija o okolnostima njene smrti.

Poznato je i da je Natali Vud ceo život imala fobiju od duboke vode.

Bila je u braku s glumcem Robertom Vagnerom i producentom Ričardom Gregsonom, podsetio je Rojters.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeSub Nov 26 2011, 09:22

Čulina proslavila plavuše:
Dug jezik i plava kosa moji su aduti


Najpoznatija domaća komičarka proslavila se u 'Glamour cafeu'. Preko dvadeset godina ima stalni angažman u splitskom HNK, a ima i vlastiti stand up cabaret.

Da nije postala glumica, studirala bi matematiku


Arijana Čulina je splitska glumica, komičarka, spisateljica, slikarica, pjevačica, a za sebe voli dodati da je i majka, domaćica te vozačica. Već je dugo nema na malim ekranima, ali i dalje intenzivno radi jer, kako kaže, ne može sjediti na miru.

Glumi u splitskom HNK, vlastitoj predstavi "Za Europu spremni", a nedavno je počela sa Stojanom Matavuljem alias Stipom Odakom glumiti u stand up cabaretu "Bluz Guz" koji su sami osmislili. U njemu ismijavaju muško-ženske odnose, a opjevali su i poeziju poznatih političara poput Kosorice, Sanadera, Čehoka...
24 sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeSub Nov 26 2011, 09:26

Davor Šuker i Maja Cvjetković tulumom slavili njenu diplomu

SRETNI SU Prijatelji bivšeg nogometaša i manekenke uvjereni su da će se par vjenčati. Ona želi veliku svadbu, a rekla je i da joj kod Davora sve odgovara


[You must be registered and logged in to see this link.]



Iako sam diplomirala ekonomiju, manekenstvom ću se i dalje baviti iz hobija jer volim modne piste, rekla je Maja Cvjetković (25). Bivša Miss Hrvatske u zagrebačkom restoranu prekjučer je proslavila diplomu.

Studirala je na zagrebačkom veleučilištu Vern i sve ispite je, pohvalila se, dala u roku. Sad planira upisati magisterij. Proslavila je s dečkom Davorom Šukerom (43), obitelji i prijateljima. Za tu prigodu odjenula je zlatnu koktel-haljinu koju je kupila u Madridu. Manekenka je slavila do jutra.

- Diploma je bila odličan povod da se cijela obitelj okupi. Roditelji, baka i djeda te kumovi došli su čak iz Šibenika. Svi su jako ponosni na mene, a baka posebno - razdragano je rekla. Dobila je puno cvijeća, najviše bukete ruža te mnogo skupocjenog nakita.

- Od mame i tate dobila sam briljantni prsten, a od bake zlatnu narukvicu. Stvarno smo se svi dobro zabavili i bilo je lijepo - ispričala je. Ipak, najdraži gost bio joj je dečko, bivši najbolji strijelac reprezentacije “vatrenih”, s kojim često putuje po Europi i SAD-u.

Prošlog Božića bili su u Los Angelesu, Las Vegasu i San Franciscu. Iako su u vezi godinu dana, par još šuti o planovima za budućnost. Bivša Miss Hrvatske ipak je otkrila da joj Davor odgovara kao osoba te da je jako zadovoljna njihovom vezom.

Kazala je da bi se voljela udati u raskošnoj vjenčanici i da želi imati veliku svadbu. Šuker je jedan od naših najpoznatijih neženja, kojeg čak ni vatrena Španjolka Ana Obregon nije uspjela “smiriti”, no prijatelji su sigurni da će Maju odvesti pred oltar.
24 sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeSre Nov 30 2011, 09:43

Duguje joj: Bivša žena želi mu uzeti skrbništvo nad sinovima

[You must be registered and logged in to see this link.]


Tameka Foster tužila je bivšeg supruga Ushera koji joj je ukinuo sve kreditne kartice i duguje joj 187. 000 kuna alimentacije. Traži poništenje zajedničkog skrbništva

Ukinuo mi je sve kreditne kartice, kaže Tameka Foster (40). Frizerka je tužila bivšeg supruga Ushera (33). Traži poništenje zajedničkog skrbništva nad sinovima Usherom V. (4) i Navidyom (3).

Pjevač joj navodno duguje 187.000 kuna alimentacije.

Vjenčali su se u kolovozu 2007. godine i imaju dvoje djece. Zahtjev za rastavu Usher je podnio u lipnju 2009. godine, a kao razlog je naveo nepomirljive razlike.
24 sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeSre Nov 30 2011, 09:47

Stilisti 'cinkali' poznate: Imaju gljivice, neuredni su, smrde...

Nekoliko holivudskih stilista za časopis Star progovorilo je o tajnama izgleda zvijezda s kojima su surađivali. Na udaru su se našli Kristen Stewart, Brad Pitt...

O tajnama izgleda nekih od hollywoodskih zvijezda s kojima su surađivali, renomirani stilisti progovorili su za časopis Star.

Dok se oni ponosno u dizajnerskim krpicama šeću na crvenom tepihu, 'vojska' stilista, frizera i kozmetičara koji su zaduženi za njihov izgled uglavnom šute o onome što se krije iza svega. No neki od njih javnosti su otkrili njihove ružne navike i skrivene tajne vezane uz njihov izgled.

Kristen Stewart ima crno pod noktima i užasno se ponaša

Jedna od onih koja se našla na 'meti' stilista je glumica Kristen Stewart. Unatoč slavi koju duguje ulogama u filmskom serijalu 'Sumrak saga' mnogi odbijaju raditi s njom jer ona ne mari za urednost.

- Ona ima crno pod noktima, nosi prljave tenisice i užasno se ponaša. Jako malo ljudi želi raditi s njom jer ne želi izgledati dobro - rekao je jedan stilist za časopis Star.

I dok neke zvijezde poput Mariah Carey i Jennifer Lopez troše oko 80 tisuća dolara tjedno na frizuru, make-up i kozmetičke tretmane, Kristen se u privatnom životu najčešće može vidjeti u trapericama, tenisicama i običnim majicama.

Iako stiliste čini se ne raduje suradnja s njom, to se ne može reći i za svjetski poznate dizajnere. Kristen se nedavno na premijeri nastavka filmskog serijala 'Sumrak saga: Praskozorje' pojavila u kreaciji Roberta Cavallija i remenom Alexandera McQenna. No obožavatelje na crvenom tepihu šokirala je nakon što je skinula vrtoglavo visoke potpetice Jimmyja Chooa i pozirala u Nike tenisicama.

Robert Pattinson ima gljivice na nogama


Na istoj premijeri bio je i njezin dečko Robert Pattinson. Prema tvrdnjama jednog od stilista on ima gljivice na nogama dok su mu nokti na nožnim palcima potpuno izvrnuti i žuti.

Brad zaudara, Angelina nosi gaćice s umecima za podizanje guze

Osim tog ljubavno-glumačkog para na udaru su se našli i Angelina Jolie (36) i Brad Pitt (47). Jedan od izvora tvrdi da je Brad tijekom snimanja filma Troja užasno smrdio zbog znojenja ispod pazuha dok je Angelina opsjednuta svojom guzom.

- Ona nosi gaćice s umecima za podizanje guze da bi dobila obline. To se vidi svaki put kada odjene svilenu haljinu. Neki joj ne žele posuditi haljine jer joj se na stražnjici kada hoda crvenim tepihom vide neobične izbočine - rekao je jedan izvor.

'Umeci u grudima Whitney Houston izgledaju kao dvije gumice na olovkama koje strše'


Dok Angelina ima problem s guzom, Whitney Houston (48) problem stvaraju grudi.

- Njezini umeci u grudima su kao dvije gumice na olovkama koje strše u različitim smjerovima - otkrio je izvor.

Jennifer Aniston opsjednuta je kosom

Za razliku od Bradove sadašnje drage, njegova bivša supruga opsjednuta je svojom kosom. Jennifer Aniston navodno je toliko opsjednuta kosom pa je tako nedavno u četiri sata ujutro zvala frizera jer se željela ošišati.

Jennifer se ne želi sama fenirati i doživi živčani slom ako krajnji rezultat ne bude onakav kakav je ona htjela.

Linday Lohan je neizlječiva kleptomanka

Dok je Jennifer opsjednuta kosom, problematična glumica i najpoznatija holivudska zatvorenica, Lindsay Lohan (25), ima problema drukčije naravi.

Ona je, tvrde izvori, neizlječiva kleptomanka, a tome dodatno svjedoči i njezina krađa ogrlice vrijedne 12.500 kuna iz jedne draguljarnice.

- Kada joj je nešto pri ruci ona će to uzeti, od proizvoda za njegu kose do krznenih kaputa - zaključio je izvor.
24 sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeČet Dec 01 2011, 02:30

Čapalija nakon sudara: Jurio je kao lud, hvala Bogu, živa sam!

"Na Fani Čapaliju je u Smartu pred njezinim stanom u Splitu naletio BMW-ov terenac. Policiju nisu zvali, a iako je rekao da će je nazvati, vozač joj se nije javio

Sudar sam imala na mamin imendan, 25. studenog. Mama mi se zvala Kata, a preminula je prije četiri i pol godine od raka. Plakala sam cijeli vikend zbog nesreće. Hvala Bogu da sam živa, rekla nam je Fani Čapalija (36).

Na bivšu misicu u Smartu pred njezinim stanom na splitskim Mejašima naletio je mlađi vozač u BMW-ovu terencu.

- Jurio je kao lud. Ja sam izlazila iz sporedne ulice, no nije smio voziti tako brzo - kaže Fani.

Od udarca joj je razbijen prednji dio automobila, a vozačeva vrata su udubljena. Fani i njezin psić, bijeli maltezer Beni, udarili su glavom u prednje staklo.

- Svi su u čudu kako smo Beni i ja preživjeli. Tom vozaču auto je cijeli izgreban. Vidi se da je već imao sudare. Svi su u ulici govorili da će netko kad-tad nastradati na toj cesti i, eto, morala je to biti Fani - kaže Čapalija.

Unatoč šoku, nije odustala od putovanja u Zagreb. Nekoliko tjedana prije s njom za tjednik 24sataExpress dogovorili smo snimanje za 101 najseksi Hrvaticu.

Fani je s nestrpljenjem iščekivala ponedjeljak, 28. studenog, kad je iz Splita sletjela u Zagreb.

- Prije točno 18 godina došla sam iz Afrike u Zagreb s izbora za Miss svijeta. To nije slučajnost. Iz ovog snimanja mora izaći nešto veliko. Daj, Bože, da je konačno došlo moje vrijeme - kaže uzbuđena Fani.
'Vozač mi se poslije nesreće nije ni javio'

Fani i mladi vozač koji je bio za volanom BMW-ova terenca nisu zvali policiju. Vozač joj je dao svoja dva broja mobitela. Rekao joj je da će je nazvati, no kako tvrdi Fani, nije joj se javio.


Čapalija je na svjetskom izboru za Miss u Sun Cityju bila četvrta.

- Da sam na izboru imala ovu haljinu, sigurno bih se još bolje plasirala -smatra atraktivna Splićanka.
Zbog ljubavi je odustala od manekenstva

S bivšim nogometašem Hajduka Ivicom Mornarom u vezi je bila osam godina.
Da je rekla više od 'It's Ok, Fani bi, smatraju mnogi, pobijedila u Africi

Fani su ‘93. proglasili najljepšom Europljankom. Njezin odgovor žiriju 'It’s ok' ušao je u legendu. Nakon rastave od Mornara povukla se iz javnosti.
Fani na rubu egzistencije i anoreksije...

Misica za koju se govorilo da je ljepotom ravna talijanskoj glumici Ornelli Muti lani je šokirala mršavošću kupajući se na plaži pokraj Splita. Cijeli dan provela je na suncu. Pojela je samo salatu i pila vodu, a u hladovinu se jedva sklanjala. Na plaži bi joj se povremeno pridružili prijateljica i djevojčice iz obližnje ulice. Nakon smrti oca Mire u prosincu 2009. godine, koji je preminuo od raka jetre, nitko od prijatelja nije imao njezin broj mobitela niti znao gdje živi. Ni sestra Blanka, koja se udala i zbog supruga se preselila u Makarsku, nije znala njezinu adresu. Fani se iz javnosti u potpunosti povukla nakon što joj je majka Kata umrla od raka koštane srži početkom 2007. godine.

- Rastava te poprilično slomi u životu, no nije ni približno stresna kao gubitak majke. Bila sam jako vezana uz nju, brinula sam se o njoj do posljednjeg dana. Nakon njezine smrti svaka druga riječ bila mi je mama - rekla je shrvana Čapalija.

Nakon smrti roditelja, Fani je dane provodila na plaži ili na splitskome Marjanu šetajući psa Benija, 4-godišnjeg bijelog maltezera. Od čega točno živi, nije nam objasnila. Nagađa se da joj je bivši suprug Ivica Mornar, koji je danas u braku sa sugrađankom Katjom Jakas Gavranić i ima dvije kćeri, davao novac, što je djelomice i potvrdila.

- Ne radim, ali svakako živim na svoj račun. Zahvaljujući bivšem mužu. Cilj mi je da i ja zarađujem. Nisam nikome kucala na vrata - rekla je Fani.

Ozbiljnu vezu nakon Ivice Mornara nije imala. Najveća joj je želja imati djecu. Lani nam je otkrila kako pokušava lansirati svoju liniju parfema, dječji miris, higijenske uloške i kondome, a sve bi se zvalo 'It’s OK'. No pregovori s tvornicom koja bi to proizvodila su stali. Fani toliko vjeruje u svoj brend da je na snimanje u Zagreb došla u majici s natpisom 'It’s OK'...."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pregovori s tvornicom su stali, brend bi se zvao 'It's Ok'
24 sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeUto Dec 06 2011, 20:31

SVAĐA NA SVEČANOSTI
Željko Komšić otjerao Kusturicu: Ako on tu sjedne, ja odlazim!


[You must be registered and logged in to see this link.]
Emir Kusturica

Predsjedavajući Predsjedništva BiH Željko Komšić nije imao ni najmanje razumijevanja za kontroverznog redatelja Emira Kusturicu na svečanosti koja je prošlog tjedna organizana u Banjoj Luci povodom izbora Ličnosti godine,piše sarajevo-x .

Milorad Dodik se pojavio na svečanosti te se uputio ka 'predsjedničkom stolu' za kojim su sjedili Željko Komšić, I gor Radojčić, Boris Tadić, Aleksandar Džombić, Milorad Dodik, Nermin Nikšić, Nebojša Radmanović i organizator Željko Kopanja. Samo po sebi to ne bi bio problem da se Dodik nije pojavio s Emirom Kusturicom, koji je planirao sjesti za isti stol.

- Sjedne li Kusturica za ovaj stol, ja odlazim - poručio je Komšić Kopanji.

Raspored sjedenja se odmah promijenio, a Kusturica je ugošćen za drugim stolom. Službeno, Komšićev ured nema nikakva saznanja o incidentu, a sam Kusturica tvrdi da je 'Komšić to napravio da bi obranio Sarajevo od njega'.

- Što se tiče Komšića, ja s njim ne bih dijelio ni prostoriju za pišanje, a kamoli stol - jasan je bio Kusturica.
jutarnjilist.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitimeUto Dec 13 2011, 00:13

ŽRTVA PRIJEVARE
Bračani protiv Lee Dekleve: Pjevačica i njezin otac prevarili su psihičkog bolesnika. Imanje vrijedno milijun eura platili su tek 22.000 kuna
piše Slobodna Dalmacija .


[You must be registered and logged in to see this image.]

Kćerku i oca Dekleva tereti se da su iznimno atraktivno imanje po tržišnim procjenama vrijedno oko milijun eura na prijevaru dobili za mizernih 50 tisuća kuna

Uvijek ima ljudi koji će tuđu nevolju iskoristiti za svoj dobitak. Ako se potvrde navodi iz tužbe koju je podnio supetarski odvjetnik Dean Rahan, mr. sc., primjer za to mogli bi biti i popularna zagrebačka pjevačica Lea Dekleva i otac joj Ivan Dušan Dekleva, koji su zbog sumnji u prijevaru psihički bolesnog, 62-godišnjeg Nerežišćanina Jerka Jankovića zaradili tužbu na supetarskom Općinskom sudu, piše Slobodna Dalmacija .


Kćerku i oca Dekleva tereti se da su, radi stjecanja materijalne koristi, Jankovića doveli u zabludu uvjerivši ga da im iznimno atraktivno imanje u brdima ponad Nerežišća, zapadno od Vidove gore, po tržišnim procjenama vrijedno oko milijun eura, proda za mizernih 50 tisuća kuna! Još je veći apsurd što je Janković, umjesto dogovorene svote, od Ivana Dekleve dobio tek 22 tisuće kuna.

I uspjelo im je, prvooptužena Lea Dekleva je po sklopljenom kupoprodajnom ugovoru postala formalni vlasnik zemljišta na predjelu Žeženik, površine 250 tisuća četvornih metara, s pripadajućih šest kamenih kućica pogodnih za život, s bunarskom vodom i strujom iz solarnog sustava. Uz nju je tužen i otac joj, gnjevni Bračani kažu mozak ove neviđene otočne marčapije, koji je od Jankovića kao vlasnika uspio na dar dobiti i kuću u centru Nerežišća, s dvorom i konobom, vrijednu oko 700 tisuća kuna.

Za ovaj darovni ugovor Ivan Dušan Dekleva je dobio još jednu, samostalnu tužbu, kojom se traži njegovo poništenje. Uza sve to, Jankovićev odvjetnik Dean Rahan od suda je zatražio privremenu mjeru kako bi se Lei i Ivanu Deklevi onemogućilo raspolaganje i preprodaja zemljišta i kuće.

- A što reć, bačen san ka pas na ulicu, od 50 tisuća kuna Ivan mi je da 22 tisuće. Njih smo popili i pojili u kratko vrime nas dvoje po Braču. I to mi je izvuka iz žepa. Obećava mi je brda i doline, brigu do smrti. Je, potpisa san ugovor s Leon, tad san je prvi i zadnji put i vidija. Osta san ka pas, nigdi, bez imanja, kuće. Spasili su me dobri ljudi. Našli me kako umiren okolo, nahranili me, odveli opet u Dom u Supetar u kojen san bi dok me Ivan Dekleva ni na lažna obećanja izvuka.

Je, potpisa san ta dva ugovora, ali bi san tada puno bolestan. Potpisa bi tada sve jer mi je para tribalo. Imam mirovinu od 924 kune, moran od nečega živit, zato san da imanje na prodaju – kaže Jerko.

Kaže i kako je darovao kuću misleći kako svoje ime i prezime stavlja na dokument kojim se Ivan Dekleva obvezuje na brigu o njemu do kraja života. U psihički teškom stanju u kakvom je tada bio, o čemu svjedoče i nalazi vještaka, nije, kaže, znao da mu potpisom daruje vrijednu katnicu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Slatka obećanja

- A šta ću sad, da jel se kajen?! Bi san bolestan. A Dekleva se počeja vrtit oko mene, dolazit u Dom, govorija mi je lipe riči, da bi me uzeja sa sobom. Žena mi je umrla, sin mi živi daleko u Americi. Osta san sam. Mislija san da će bit dobro. Nisan razumi ništa, a on je govori da će mi dat stan u Zagrebu, brinit se o meni. Našli su me Nerežišćani u šumi, onda san in sve reka, tija san se ubit. Spasili su me, našli mi dom – kaže Jerko s kojim smo se susreli u uredu supetarskog odvjetnika Deana Rahana.

Rahan je jedan od onih ljudi koji su odmah, čim su čuli za ovu nesretnu priču, priskočili u pomoć. Nakon što ga je posjetila skupina Nerežišćana koji su Jerka doveli u ured, Rahan je slučaj uzeo pro bono (besplatno). Tu je i još jedan čovjek koji je nesebično dao ruku Jerku kada mu je bilo najpotrebnije, vlasnik supetarskog staračkog doma “Mirni dom” Mario Bulić.

On je Jerka i prije imao na skrbi u Domu, dok ga Ivan Dekleva nije izvukao, a nakon što je pao na ulicu o svom ga trošku zbrinuo, primio pod krov i hranu, vodi računa o njegovu zdravlju, čuva ga od Ivana Dekleve, koji s primitkom tužbe ne prestaje s pokušajima ostvarivanja kontakta s Jerkom. I za sve to Mario Bulić ne traži ni lipe. Sreća za Jerka, ali i sve nas da još na ovom svijetu ima dobrih ljudi.

- Uskočili smo svi, istina je, pola Nerežišćana koji su stali iza Jerka sami su se ponudili kao svjedoci na sudu - kaže odvjetnik Rahan, te nastavlja:

- Mario, koji ga je diga gladnog i bolesnog, Nerežišćani koji su odmah sve alarmirali, ja koji ću mu pro bono pružiti sve što mu treba s pravne strane...

Jerko već dugi niz godina ima smetnje psihoorganskog tipa, dugogodišnji je epileptičar, zbog čega je čak i život ugrozio, dugo je vremena bio u bolnici, ne može se skrbiti za vlastite potrebe, još uvijek mu treba tuđa pomoć i njega u punom obujmu i stalno, odsutan je, depresivan.

Predmet je sada kod supetarske sutkinje koja je poznata po svojoj ažurnosti, stručnosti i beskompromisnoj borbi za pravdu. Ne odustajemo i očekujemo brzo okončanje ovih parnica jer je žurnost prijeko potrebna – kaže odvjetnik Rahan za Slobodnu Dalmaciju .
jutarnjilist.hr
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima Empty
PočaljiNaslov: Re: Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima   Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tračevi i zanimljivosti o javnim licnostima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zanimljivosti
» Zanimljivosti o ...
» Istorijske zanimljivosti..
» Zanimljivosti-duhovi
» ZANIMLJIVOSTI IZ SVETA GASTRONOMIJE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: MULTIMEDIJA :: SVET POZNATIH-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči