https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kada bi muskarci uredjivali Cosmopolitan

Ići dole 
AutorPoruka
Zana
Elita
Elita
Zana


Seks : Ženski
Datum upisa : 03.05.2012
Lokacija : tu negde
Raspoloženje : >(

Kada bi muskarci uredjivali Cosmopolitan Empty
PočaljiNaslov: Kada bi muskarci uredjivali Cosmopolitan   Kada bi muskarci uredjivali Cosmopolitan I_icon_minitimePon Feb 04 2013, 09:51

Procitajte kako bi izgledala rubrika Pitanja i Odgovori da muškarci ureduju Cosmopolitan.


P: Moj
suprug želi probati seks u troje sa mnom i s mojom sestrom.
O: Suprug vam je ocito vrlo odan. Ne može vas se zasititi pa želi isprobati i najbolju posle vas - vašu sestru. To uopšte nije problem, naprotiv, familija ce time postati prisnija. Zašto ne biste ukljucili i neke sestricne? Mozda mu dopustite da ode s nekom od vaših rodjakinja, kupite mu lepi, skupi poklon, skuvajte mu fini rucak i ne spominjite taj oblik njegovog ponasanja.

P: S mojim suprugom nikad nisam doživela orgazam.
O: Ženski orgazam je mit ustolicen od strane militantnih feministkinja koje mrze muškarce. Kao takav, opasan je za opstanak porodice. Nemojte ga nikad više spominjati svom suprugu i pokažite mu svoju ljubav s nekim lepim, skupim poklonom i ukusnim zalogajem.

P: Moj suprug neprestano trazi oralni seks.
O: Udovoljite mu. Sperma nije samo sjajnog ukusa, vec ima i samo 10 kalorija u jednoj kasicici. Hranjiva je, pomaže da ocuvate figuru i daje izuzetan sjaj vašoj koži. Zanimljivo, ali to muškarac dobro zna. Njegova je ponuda za oralni seks potpuno nesebicna. Naportiv, oralni seks je za muškarca ekstremno bolan. On tako samo pokazuje koliko vas voli. Najbolje što možete uciniti je da mu zahvalite, kupite lepi, skupi poklon i skuvate fini rucak.

P: Moj suprug previše cesto provodi noci sa svojim muškim društvom.
O: To je normalno ponašanje i treba ga podsticati. Muškarac je lovac i mora se dokazivati medu drugim muškarcima. Daleko od bilo kakvog zadovoljstva, noc s momcima je vrlo stresna i povratak kuci je pravo olakšanje za vašeg partnera. Pogledajte samo kako je raznežen i sretan kad se vrati svom stabilnom domu. Najbolje što možete uciniti je da mu kupite lepi, skupi poklon, skuvate mu fini rucak i ne spominjete taj oblik njegova ponašanja.

P: Moj suprug ne zna gdje se nalazi moj klitoris.
O: Vaš klitoris nije briga vašeg supruga. Ako se morate igrati s njim, cinite to u svoje slobodno vreme. Da biste pomogli porodicni budzet, možete se snimiti kamerom dok to radite pa potom traku prodavati na buvljaku. Da bi ste ublazili svoju sebicnost kupite lep, skup poklon i spremite mu ukusan obroka.

P: Mog supruga ne zanima predigra.
O: Predigra je za muškarca vrlo bolna. To znaci da ga ne volite dovoljno, jer zašto bi se inace morao toliko truditi da vas dovede u pravo raspoloženje. Napustite sve želje u tom podrucju i iskupite se kupovinom skupog i lepog poklona, i kuvanjem finog rucka.

P: Kako da znam kada sam spremna za seks?
O: Pitajte svog decka, on ce znati kada je pravi trenutak. Kada su ljubav i seks u pitanju, muškarci su puno odgovorniji, buduci da nisu emotivno konfuzni kao žene. To je dokazana cinjenica.

P: Trebam li se upustiti u seks na prvom izlasku s nekim?
O: Da. I pre, ako je moguce.

P: Sto se zapravo dogada tokom cina vodenja ljubavi?
O: To u potpunosti ovisi o muškarcu. Važno je da zapamtite da morate raditi ono što vam on kaže bez ikakvih zapitkivanja. Ponekad od vas može tražiti i stvari koje vam se isprva cine malo cudnima. Svejedno ih ucinite.

P: Koliko bi dugo trebao trajati cin vodenja ljubavi?
O: Ne postoji prosecno vreme, ali sve iznad dve minute je dobro. Ukoliko seks traje krace od toga, vrlo verovatno vi požurujete svog muškarca. Nakon što je vaš partner završio s vodenjem ljubavi, dobit ce prirodnu želju da vas naglo ostavi i ode sa svojim prijateljima igrati golf. Ili se posveti nekoj drugoj aktivnosti, kao na primer odlasku do birtije s društvom u cilju konzumiranja velikih kolicina alkohola i pokretanja intimne diskusije s ekipom. Nemojte se osecati izostavljenom dok ga nema, zanimajte se peruci mu rublje, cisteci mu stan ili cak možete otici i kupiti mu skupi poklon. Vratit ce se kad bude spreman.
Nazad na vrh Ići dole
 
Kada bi muskarci uredjivali Cosmopolitan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako bi izgledalo kada bi se žene ponašale kao muškarci?
» MI MUSKARCI...
» Kada smo najsretniji?
» SVA MOJA JUTRENJA
» Kada se treba zaustaviti?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ZABAVA :: HUMOR-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči