Zvezda slavila u Jagodini

Gost
Gost

Zvezda slavila u Jagodini  Empty
PočaljiNaslov: Zvezda slavila u Jagodini    Zvezda slavila u Jagodini  I_icon_minitimeNed Nov 20 2011, 21:03

Zvezda posle preokreta slavila u Jagodini

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Jagodinu na gostovanju sa 3:1, golovima Kaluđerovića, Mikića i Evandra, dok je strelac za domaću ekipu bio Mudrinski.

Poveli su “ćurani” već u 20. minutu golom snažnog napadača Ognjena Mudrinskog koji je potvrdio da je u odličnoj formi, ali je radost domaćih napadača kratko trajala.

Samo pet minuta kasnije, špic crveno-belih Andrija Kaluđerović je anulirao zaostatak, udarcem glavom posle dobro izvedenog prekida Brazilca Evandra pa se rezultatom 1:1 završilo prvo poluvreme.

"Zajedno za Zvonka"

Meč između Jagodine i Zvezde imao je i humanitarni karakter, jer su klubovi odlučili da 20 odsto prihoda od ulaznica bude namenjeno fondu za lečenje nekadašnjem golmana današnjih protivnika Zvonka Milojevića. Bivši reprezentativni čuvar mreže nalazi se na dugogodišnjem lečenju posle teške saobraćajne nesreće koju je doživeo 2007. godine u Nemačkoj, a dva kluba na ovaj način žele da daju doprinos njegovom bržem oporavku.

Neverovatna situacija zadesila je crveno-bele, koji su sve tri izmene morali da naprave do odlaska na odmor. Redom su igru zbog povreda napuštali Nenad Kovačević, Milan Vilotić i Stevan Reljić, da bi njihova mesta na terenu zauzeli mladi Srđan Mijailović, Nikola Petković, kao i Darko Lazović koji je uneo dosta živosti u redove vicešampiona.

Krenula je Zvezda po povratku sa odmora odlučnije ka golu Šimića i u 62. minutu dolazi do preokreta – rezervista Lazović je proigrao Mikića koji je iz neposredne blizine zatresao mrežu za vođstvo Beograđana od 2:1.

Imao je mladi Lazović priliku da reši pitanje pobednika tri minuta kasnije, ali se istakao čuvar mreže Jagodine, koji je ipak bio nemoćan u 78. minutu, kada je pobedu gostiju potvrdio Evandro.

Sudija Jovanetić je pokazao na belu tačku posle prekršaja nad Borhom, a braziski vezista nije propustio priliku da sa "kreča" postavi konačnih 3:1.

Blic

Zvezda slavila u Jagodini  818668

-
» FK"CRVENA ZVEZDA"-istorija
» Legende FK "CRVENA ZVEZDA"
» Zvezda: Nema besplatnih karata za Ren!
» ULOGA MEDIJA /ESTRADNIH ZVEZDA i sprovodjenja ciljeva AMERIKE I OSTALIH u širenju mržnje medju narodima EX YU