SLOhokej: Partizan u minut do 12, ali bukvalno!

Seks : Muški
Datum upisa : 01.06.2011
Raspoloženje : promjenjivo :D ;)

SLOhokej: Partizan u minut do 12, ali bukvalno! Empty
PočaljiNaslov: SLOhokej: Partizan u minut do 12, ali bukvalno!   SLOhokej: Partizan u minut do 12, ali bukvalno! I_icon_minitimeNed Okt 02 2011, 00:33

Šampioni SLOhokej lige hokejaši Partizana imali su u četvrtom kolu (prva tri meča odložili, prim aut.) većeg protivnika u ledu, nego što je to bio gost iz Slovenije Triglav. Zbog problema sa ledenom površinom, meč koji je bio zakazan za 20 časova, počeo je sa čak dva sata zakašnjenja, pa su oklopnici iz Humske nešto malo pre nego što je sat otkucao ponoć slavili protiv Triglava 5:2 (1:1, 1:0, 3:1).

Gosti su poveli preko Novaka, izjednačio je Babić u 12. Drugi gol crno-belih delo je Pavela Popravka u 30, a na 3:1 povećao je iskusni Bojan Janković. Paver plej Kranjani koriste u 47. minutu, ali Sretović u 52. i Ogrizović dva minuta kasnije su sprečili povratak Slovenaca.