https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Biti profesionalac nije lako....

Ići dole 
AutorPoruka
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Biti profesionalac nije lako.... Empty
PočaljiNaslov: Biti profesionalac nije lako....   Biti profesionalac nije lako.... I_icon_minitimeČet Mar 24 2011, 00:02

Robert Prosinečki u problemu: Hrvati vređali Robijevu ćerku
Starija ćerka Roberta Prosinečkog Leonarda trpi neprijatnosti u školi u Zagrebu zato što joj otac trenira srpski klub Crvenu zvezdu!

U intervjuu koji je Veliki Žuti dao novom nedeljniku „Maks" otkriveno je da su Robijevu ćerku vređali i govorili joj ružne stvari o ocu, ali da se to nekako smirilo.

Sam Prosinečki u pomenutom intervjuu nije hteo previše da komentariše tu neprijatnost, ali je priznao da njegove ćerke imaju problema otkako se preselio u Beograd i ne provodi vreme s njima. Robi je napomenuo da mlađa ćerka Roberta slabije uči jer joj nedostaje otac, ali misli da će sve biti mnogo bolje ako se kompletna porodica na leto preseli u Beograd.

Ne uči bez tate

- Roberta je početkom drugog polugodišta prestala da sluša i uči. Kada ju je učiteljica pitala o čemu se radi, ona je rekla: „Neću da učim jer nema moga tate." Nekako ćemo morati izdržati do leta. Ćerke i supruga mi jako nedostaju, gotovo da je neizdrživo. Navikao sam da ih vodim u vrtić, na ples, na engleski. I da dođem kući s njima da rešavam domaće zadatke. Da su ovde, one bi me opustile, dale bi mi potreban sadržaj van fudbala. Ako ostanem u Beogradu, živeću u kući na Senjaku, a deca će ići u američku školu. Imam i dva psa koja će se igrati u vrtu. Ne bih više mogao da budem bez porodice - rekao je mladi trener.

Hrvatskim novinarima bila je zanimljiva činjenica da Prosinečki živi u istoj zgradi kao i novinarka televizije B92 Brankica Stanković, koju danonoćno čuvaju pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova. Robi kaže da mu policija ne smeta jer živi u najbezbednijoj zgradi u Beogradu.

Komšinica Brankica

- Veći deo vremena ona nije tu, ali time se ne opterećujem. Ispred njenih vrata je kamera, kao i na ulazu. Možda će zvučati pretenciozno, ali ja zapravo živim u najsigurnijoj zgradi u Beogradu - kaže Prosinečki, koji takođe vrlo malo vremena provodi u stanu. Najčešće je s Igorom Butulijom i njegovim 12-godišnjim sinom, koji igra tenis. S njim priča, igra „plejstejšn", on mu zamenjuje druženje sa ćerkama.

Prosinečki je još tokom igračke karijere važio za fudbalera koji je bio slab na cigarete. Danas priznaje da ne može bez ovog poroka, ali tvrdi da dve godine nije popio ni kap alkohola.

Spremio otkaze za osmoricu igrača
Trener crveno-belih je od dolaska na „Marakanu" vidno unapredio igru tima, međutim priznaje da je za veće domete potrebno još kvalitetnih igrača.

- Osmoricu igrača moram da otpustim, a petoricu novih da dovedem ako mislim sledeće sezone da igram ozbiljniji fudbal. U mojim vizijama fudbala, igre kakvu želim i uz ambiciju kluba da bude prvak, da pokuša da igra u Ligi šampiona, za neke ovde nema mesta...
[You must be registered and logged in to see this link.]


Hoce li sve to ikada prestati???????????

Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
 
Biti profesionalac nije lako....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nije lako žena biti...
» Nije lako biti zaljubljen u damu
» BITI NORMALAN
» zasto je bolje biti muskarac
» Biti zena na samo jedan dan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: SPORT :: FUDBAL-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči