https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Astro molitve

Ići dole 
AutorPoruka
Zana
Elita
Elita
Zana


Seks : Ženski
Datum upisa : 03.05.2012
Lokacija : tu negde
Raspoloženje : >(

Astro molitve Empty
PočaljiNaslov: Astro molitve   Astro molitve I_icon_minitimeSre Feb 13 2013, 05:34

[You must be registered and logged in to see this image.]OVAN: Bože, molim te daj mi strpljenja, ako može odmah.

BIK : Bože pomozi mi da prihvatim promene u životu, ali ne moraš žuriti jer upravo kuvam večeru.

BLIZANAC : Oh Bože, ili možda Boginjo... gde si.... ko si...., kako ti je ime? Koji je tvoj broj telefona? Gdje i kome od Vas da se molim?

RAK : Bože molim te dok sam na putu čuvaj moju mamu, moj stan i moju domovinu. (Draga Mama, znam da ne bih trebao biti toliko zavistan od tebe, idem na put i neće me biti tri dana. Zvaću te sutra, u utorak, sredu i četvrtak čim se vratim).

LAV : Bože, oče moj, bićeš ponosan na mene, pokazaću svima kako sam bolji od svih braća i sestara.

DEVICA : Bože molim te učini da svet bude bolji, koncentriši se dok to činiš, molim te. Zadnji put si napravio puno grešaka.

VAGA : Bože shvatam, sve je jasno, znam kako odluke i izbori moraju biti moji, u redu, OK., ako ti tako kažeš.

ŠKORPION : Bože pomozi mi da oprostim ljudima koji su me povredili, ne dozvoli da to zaboravim i podseti me da im to kad-tad uzvratim.

STRELAC : Jedini, svemoćni, sveznajući, uzvišeni, svemogući, večni, moj, samo moj Bože, molio sam te već milion puta, pomogni mi da ne preterujem u životu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JARAC : Dragi moj Bože, nemam ti što tražiti. Napraviću sve što treba samostalno. Svejedno, hvala ti što si tu pored mene.

VODOLIJA : Bože znam kako čuješ i moje misli i kako te ne trebam posebno pozivati.
Ovaj vikend pravim tulum. Bilo bi mi drago da dođeš!

RIBA : Bože svih Nebesa, obećavam kao više neću kukati, plakati ili piti, smiluj mi se i pomogni još samo ovaj put.
Nazad na vrh Ići dole
 
Astro molitve
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Molitve
»  Molitve na jezeru - Vladika Nikolaj Velimirovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ZABAVA :: ASTROLOGIJA-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči