https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Žao mi je ...

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Žao mi je ... Empty
PočaljiNaslov: Žao mi je ...   Žao mi je ... I_icon_minitimeNed Nov 27 2011, 22:16

Komentar: Bliži se Božić, a stižu nam samo tragične vijesti

Svi mi ponekad zaboravimo da je nogomet ipak samo igra i da su nogometaši samo ljudi koji se ponekad teško nose sa svakodnevnim problemima, strahovima...


Wales je dobio četiri od zadnjih pet utakmica, Speed je zbog toga nasmijan došao u Belgiju na dogovor za raspored utakmica u kvalifikacijama za SP 2014. godine. Obožavali su ga, velški novinari su vjerovali da će od njihove reprezentacije opet napraviti ozbiljnu momčad.

Bio je suprug i otac dvoje djece, zato nas je sve jučer kao grom iz vedra neba pogodila vijesti o njegovoj smrti, o njegovu samoubojstvu.

- Presjeklo me... Gary je bio sjajan čovjek, fenomenalan. Ma jednostavno ne mogu vjerovati, užasna vijest, najgora moguća - rekao je Slaven Bilić, kojemu je Speed bio veliki prijatelj i bivši kapetan iz Evertona.

Pitamo se što se to zbiva s najvažnijom sporednom stvari na svijetu. Nogomet je najobožavaniji sport na svijetu, a u zadnje vrijeme sve češće puni stupce crne kronike. Nakon sjajnoga golmana Roberta Enkea, ubio se i Gary Speed, dva su si suca u zadnjih deset dana prerezala žile. Kod nas nogometaši Šibenika i Karlovca mjesecima nisu primili plaće. Umjesto da se samo divimo moćnom Realu, genijalnom Messiju i Ronaldu, gledamo nogomet i uživamo, moramo pisati o tužnim stvarima.

Bliži se Božić, a stižu nam samo tragične vijesti. Svi mi ponekad zaboravimo da je nogomet ipak samo igra i da su nogometaši samo ljudi koji se ponekad teško nose sa svakodnevnim problemima, strahovima i depresijama. A kad čovjek “pukne”, sasvim je svejedno koliko ima novca. Puno je važnije koliko ima hrabrosti priznati da mu je potrebna pomoć.
24 sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Žao mi je ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Žao mi je ...   Žao mi je ... I_icon_minitimeNed Nov 27 2011, 22:20

U ruci fotografija obitelji: Novi pokušaj samoubojstva suca!

Chris Schelstraete, pomoćni sudac, si je u wc-u svlačionice nekoliko minuta prije utakmice 2. belgijske lige prerezao žile! U rukama je držao fotografiju žene i djeteta

Nakon pokušaja samoubojstva Rafaka Babatija, suca iz Bundeslige, od prije par tjedana i smrti Garrya Speeda, velškog izbornika koji si je oduzeo život u nedjelju, nove crne vijesti ovaj put stižu iz Belgije.

Chris Schelstraete (37) je pomoćni sudac koji si je u wc-u svlačionice nekoliko minuta prije utakmice 2. belgijske lige prerezao žile u subotu oko 20 sati! Pomoćniku je bilo čudno što ga nema duže vrijeme pa je otišao do svlačionice, a prizor je bio zastrašujuć. Krvi je bilo posvuda, kraj njega je bio nožić, a nesretni Schelstraete je u rukama držao fotografiju žene i djeteta.

Zahvaljujući brzoj reakciji bolničara Chris je preživio.

- Uskoro ćemo organizirati sastanak sa svim sucima kako bi pronašli način za bolju psihičku pomoć - rekao je Robert Jeurissen, predsjednik sudačke organizacije u Belgiji.

Utakmica između Tubizea i Brusselsa je naravno otkazana, ali to je najmanji problem. Nogomet sve više postaje crna kronika...
24 sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
 
Žao mi je ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: SPORT :: LICA I NALIČJA SPORTA I SPORTISTA-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči