https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dan: Dejo, tražimo jedan cent, toliko ti mozak vredi...

Ići dole 
AutorPoruka
vic vega
Ugledan clan
Ugledan clan
vic vega


Seks : Muški
Datum upisa : 01.06.2011
Raspoloženje : promjenjivo :D ;)

Dan: Dejo, tražimo jedan cent, toliko ti mozak vredi... Empty
PočaljiNaslov: Dan: Dejo, tražimo jedan cent, toliko ti mozak vredi...   Dan: Dejo, tražimo jedan cent, toliko ti mozak vredi... I_icon_minitimePon Nov 21 2011, 03:31

Rat između crnogorskog dnevnog lista Dan i predsednika FS Crne Gore Dejana Savićevića se nastavlja. Sukob je nastao zato što Dan nije dobio akreditacije za utakmice reprezentacije sa Engleskom i Češkom zbog velikog interesovanja medija i ograničenog broja mesta za novinare, pa su u komentaru redakcije tog lista iznete uvredljive ocene na račun predsednika FSCG. Savićević je odgovorio da će dati “dva miliona evra i fotelju ukoliko dokažu da je narkoman”.

- Dejan Savićević po svom starom običaju nastavlja da podmeće i da blati dnevni list Dan. Novim lažima pokušava da zametne svoje prljave tragove i stvar oko neizdavanja akreditacije i diskriminacije prevede na lični sukob. Nemamo mi nikakav lični problem sa Dejanom Savićevićem, niti nas on lično zanima, jer mi postupamo i živimo u skladu sa načelom da je osnovna moralna norma čast, a ne novac. Za razliku od Savićevića, koji nudi dva miliona, a traži 500.000 evra, mi nudimo četiri miliona evra ukoliko predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore dokaže da zaposleni u dnevnom listu „Dan” imaju bolesne mozgove, kako on to tvrdi. Ukoliko to ne uradi, tražimo od njega jedan cent, jer je naša procena da njegov mozak ne vredi više od toga. Drugačije se njegovi postupci prema dnevnoj novini "Dan" ne mogu objasniti. Ako to ne prihvati, smatraćemo da je, kako svi pričaju, čovek bez dostojanstva i bolesnog uma. Zanimljivo je da Savićević kaže da smo ga proglasili ludim i da tvrdimo da je narkoman. U našem tekstu to nigde ne piše, naprotiv, ali ako Savićević sam o sebi tako misli, nemamo razloga da mu ne verujemo – glasi odgovor Dan-a.

[You must be registered and logged in to see this image.]

sportal
Nazad na vrh Ići dole
 
Dan: Dejo, tražimo jedan cent, toliko ti mozak vredi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jedan ohmeh molicu lepo....
» Biti zena na samo jedan dan
» Nole oborio još jedan rekord!
» Dejo uz Brnovića postavlja još jednog bivšeg igrača Partizana
» Ogroman buket cveca ili samo jedan cvet????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: SPORT :: FUDBAL-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči