https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

  Prijateljice ili muž?

Ići dole 
AutorPoruka
vic vega
Ugledan clan
Ugledan clan
vic vega


Seks : Muški
Datum upisa : 01.06.2011
Raspoloženje : promjenjivo :D ;)

 Prijateljice ili muž? Empty
PočaljiNaslov: Prijateljice ili muž?    Prijateljice ili muž? I_icon_minitimeNed Okt 23 2011, 03:56

Žene radije provode vrijeme s prijateljicama nego s muževima, pokazalo je istraživanje provedeno među 3.000 žena.

Svaka treća priznala je da bi radije provela dan u društvu najbližih prijateljica nego sa mužem jer im je zabavnije da s njima pričaju o ljubavnim i obiteljskim problemima, kao i da tračare. Istovremeno dvije trećine ispitanih kaže da čak osjeća krivnju ukoliko se ne viđaju često sa drugaricama.

Šest od deset žena kaže da bi radije išle u šoping s prijateljicama nego sa svojim partnerom i to zato što ih one iskrenije savjetuju kada dođe do kupnje.

Također, istraživanje je pokazalo da žene utroše više vremena na šminku i frizuru kada se sastaju sa drugim ženama nego na izlaske s muževima.

Istovremeno, one više novca troše kada su sa drugaricama, jer ih za razliku od muževa one podržavaju u tome da "počaste" sebe ili novom garderobom ili skupim ručkom, rekle su anketirane dame.

 Prijateljice ili muž? 1522982737  Prijateljice ili muž? 1522982737 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




 Prijateljice ili muž? Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljice ili muž?    Prijateljice ili muž? I_icon_minitimeNed Okt 23 2011, 07:57

Tu se ne dvoumim ni malo,na pitanje da li prijateljica ili muž,
naravno M U Ž!

Evo mišljenje 3001. žene.. Very Happy
Ne bih se složila,ja sam "stara škola",a mene su učili prvo kako sačuvati muža i brak,pa tek onda prijateljicu.
Uvijek budi mirisna,njegovana,lijepo obučena i doma... a s prijateljicama o svojoj intimi ne pričaj pa ćeš imati duuugo prijateljicu.
Što se trošenja tiče,volim ići u kupovinu sa svojim mužem i puno više potrošim,nego sama ili s prijateljicama.
Tada znam da mogu dobiti i ono što si sama možda ne bih priuštila.
Dovljno je da malo čeznutljivo gledam u neki skupi komadićć..i uzdahnem onako ...lijepo je ali je taaakooo skupo..:)
I reakcija je uvijek..:"ma koliko puta sam ti rekao da ne kupuješ te krpe,nego poštenu stvar..odi probaj da vidimo kako ti stoji."
Po pogledu kad izađem iz kabine za isprobavanje,ja znam da li i kako mi koji komad garderobe stoji.Više vjerujem njegovom komentaru o kako mi stoji nego moje prijateljice,njen ukus i moj se razlikuju,a i njeno viđenje mene mi ne znači toliko.
Bljesak u pogledu mog muža je iskren,divljenje ne pokazuje reda radi i nikad ne laže.
Naravno da ne "uzdišem" ispred nečeg što znam da naš "budžet" ne može podnjeti.
Mogla bih otvoriti školu "Savjeti za..":)
ali znam da polaznica ne bi bilo ili bi ih bilo malo..jer većina današnjih žena žele pokazati da sve mogu i rade do iznemoglosti da se dokažu kao su virjedne pametne ..dok njihov "mačo men" dovikuje ..heejjj jel taj usisivač baš mora tako glasno ne čujem TV,donesi mi još jedno pivo,al' nek bude hladno!
Ja znam da sve mogu,ali se ne spretrgavam,jer ima onaj kojem umor ljepše stoji. Very Happy


Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljice ili muž?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: LJUBAV I ROMANTIKA :: Musko-Ženski odnosi-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči