https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Стигле године

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Стигле године Empty
PočaljiNaslov: Стигле године   Стигле године I_icon_minitimeČet Dec 09 2010, 07:15

Kако ви носите своје године, плашите ли се те најстрашније ствари која може да задеси једну жену – бора и опуштености?
Да ли мрзите своје стрије и целулит?
Да ли сте незадовољне чим приметите пар килограма вишка?
Да ли сматрате да је само у здравом (и савршеном) телу здрав дух?
Бојите ли се старости јер више нећете бити привлачне?
Колико на вас утичу женски часописи преплављени дијетама и саветима за савршен изглед?

Женски часописи у мени изазивају искључиво бес, јер нам само тупе колико смо несавршене а колико је битно да будемо савршене супруге, мајке, домаћице и пословне жене.
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
Gost
Gost




Стигле године Empty
PočaljiNaslov: Re: Стигле године   Стигле године I_icon_minitimeNed Dec 12 2010, 11:02

Stigle godine i u mnogočemu me prestigle..








Nazad na vrh Ići dole
Sibi
Registrovan član
Registrovan član
Sibi


Seks : Ženski
Datum upisa : 12.12.2010

Стигле године Empty
PočaljiNaslov: Re: Стигле године   Стигле године I_icon_minitimePon Dec 20 2010, 08:47

Neka su, bilo je i vreme Very Happy ... samo nek idu ispred mene, a ja ću polako brise naocari

Uvek sam sebi nalazila neku zamerku ... valjda kad dospeš u neke godine shvatiš da je vreme da pružiš i sebi malo ljubavi. Volim i bore koje imam ... one nisu važne, važno je kako ih nosimo... što im više ljubavi pružimo lepše će nam stajati Very Happy



Nazad na vrh Ići dole
Pahulja
Registrovan član
Registrovan član
Pahulja


Seks : Ženski
Datum upisa : 25.12.2010

Стигле године Empty
PočaljiNaslov: Re: Стигле године   Стигле године I_icon_minitimeSub Dec 25 2010, 12:03

Stizu polako ali sigurno , ne zalim bore nit celulit ...zalim samo sto jednu stvar nisam uradila kako treba ...to sam mogla , a bore nit zelim nit mogu da zaustavim
Nazad na vrh Ići dole
blue_angel
Ugledan clan
Ugledan clan
blue_angel


Seks : Ženski
Datum upisa : 03.07.2011
Raspoloženje : baš kako treba

Стигле године Empty
PočaljiNaslov: Re: Стигле године   Стигле године I_icon_minitimePon Jul 04 2011, 21:29

Ne plasim se starosti, bar ne jos uvijek, mada mislim da ce tako i ostati...sve je to prirodni tok. Jedino cega se plasim to je bolest, a ja budem jedna smezurana bakica koja ide od ambulante do ambulante...Uh ne smijem ni da zamislim ...Uzivam dok sam mlada
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Стигле године Empty
PočaljiNaslov: Re: Стигле године   Стигле године I_icon_minitimePon Jul 04 2011, 22:07

Svako doba u našem životu ima svoju ljepotu,pa tako i starost.
Ako se znamo nositi s godinama i promjenama koje one čine na našem tijelu,srcu pa i u duši.
Patiti za vremenom koje je prošlo je uzaludan posao,ne donosi ništa osim gorčine i bora oko usnica stisnutih u grču..
Volim svoje srednje godine,volim i sebe pogledati u ogledalu,zadovoljna sam onim što vidim.
Mogu žaliti,samo to što sam nekim osobama koje su "prošle" kroz moj život "širila" ruke da ih prijateljski zagrlim,otvarala vrata svog doma,a one nisu bile u stanju vidjeti ljepotu te geste ni ispružene ruke..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Стигле године Empty
PočaljiNaslov: Re: Стигле године   Стигле године I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Стигле године
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Опсада Београда 1456. године Ватрена јулска ноћ
» ТОТАЛНИ ЕКОНОМСКИ КРАХ АМЕРИКЕ И ЕВРОПСКЕ УНИЈЕ 2012. ГОДИНЕ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: LJUBAV I ROMANTIKA :: Musko-Ženski odnosi :: ŽENSKI KUTAK-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči