https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

  tipični ženski izgovori..

Ići dole 
AutorPoruka
vic vega
Ugledan clan
Ugledan clan
vic vega


Seks : Muški
Datum upisa : 01.06.2011
Raspoloženje : promjenjivo :D ;)

 tipični ženski izgovori.. Empty
PočaljiNaslov: tipični ženski izgovori..    tipični ženski izgovori.. I_icon_minitimeNed Sep 18 2011, 06:10

• U poslednje vrijeme vam često kaže da nije dovoljno dobra za vas. To je fraza koju koriste i muškarci i žene kada više zaista ne osjećaju ništa.
• Često vam prebacuje da želi više slobode, mada joj vi ništa ne branite. Ako vas iskreno voli, uživaće u svakom trenutku koji podijeli sa vama i ujedno će naći vremena i za drugarice, posao i ostale obaveze. I kada vam kaže da želi više slobode, ona to i zaista misli, ali ako za nekoliko dana upozna muškarca koji ispunjava njena očekivanja, svoje mišljenje će vrlo brzo promijeniti. Zato ne gubite vrijeme ubjeđivanjima i obećanjima, ona jednostavno želi kraj.
• Kada razgovarate, ona se sve vrijeme ponaša kao da je ne zanima šta pričate ili samo pređe na drugu temu. Pri tom često zna da vas isprovocira, kao da to radi namjerno, kako bi izazvala sukob.
• Već danima odlaže viđenje pod izgovorom da je umorna ili da mora duže da ostane na poslu.
• Skoro da se ne sjećate kada vam je prva prišla da vas zagrli i poljubi. A kada joj vi priđete često vas odbije pod izgovorom da nije raspoložena ili izmišlja neke obaveze kako bi izbegla nešto intimnije.

Kad jedno kaže, a drugo misli:

Kada ona kaže da vas voli, ali ne zvuči baš ubjedljivo, da li to znači kako ste joj dosadili i postali nezanimljivi? Ili, ako vas neprestano gnjavi pitanjima je li predebela, da li je to znak da je nesigurna u sebe, ali i u vašu ljubav? Ima još mnogo situacija kada ona kaže jedno, a misli drugo,

• Kaže: 'Biću spremna za minut.'
Misli: Možeš slobodno da se izvališ na krevet i odgledaš utakmicu dok se ne sredim.
• Kaže: 'Uopšte nisam osjetljiva, ni nervozna, i ne pretjerujem.'
Misli: Samo me drma PMS.
• Kaže: 'Moraš da naučiš da komuniciraš i da budeš tolerantan.'
Misli: Jednostavno se složi sa onim što ja kažem.
• Kaže: 'Zašto ne bismo bili samo prijatelji.'
Misli: Nema šanse da mi se približiš, a kamoli da završimo u krevetu.
.Kaže: 'Ja ću platiti svoje piće.'
Misli: Samo se pravim jakom, ali ako mi dopustiš da platim piće, više me nećeš vidjeti.


 tipični ženski izgovori.. 928103 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




 tipični ženski izgovori.. Empty
PočaljiNaslov: Re: tipični ženski izgovori..    tipični ženski izgovori.. I_icon_minitimeČet Sep 22 2011, 09:31

Vic vega:
Citat :

Kada ona kaže da vas voli, ali ne zvuči baš ubjedljivo, da li to znači kako ste joj dosadili i postali nezanimljivi? Ili, ako vas neprestano gnjavi pitanjima je li predebela, da li je to znak da je nesigurna u sebe, ali i u vašu ljubav? Ima još mnogo situacija kada ona kaže jedno, a misli drugo,
Da ne citiram sve,upravu si i nisi..
Nismo svi isti i neke žene su stidljivije,neke malo hrabije neke su amazonke..ali sve znaju da vole,samo što svoje emocije drugačije izražavamo..
Netko dijeli volim te i šakom i kapom i postane mu poštapalica,a druge znaju razliku između volim i "volim"..i radi li se o volim prijatelja,muža,slikara,ljubavnika...
Zato se slažem i ne slažem ...
Jedno je reći i napisati,a drugo je vidjeti na licu izraz dok se te riječi izgovaraju ili bar čuti glas i kako nam zvuči taj volim..
Sigurna sam da se osjeti ono nešto i laž ili rečeno reda radi,ali i kad su osjećaji iskreni bez obzira na koji način ih izrekli osjeti se to,zna se.
Treba znati čitati i između redova,ali i vidjeti iznad ženine glave.
Svi smo mi nesigurni,a žene pogotovu u izražavanju svojih emocija,i svako od nas se boji odbacivanja smjeha i podsmjeha.
Mislim da je to najčešći razlog i uzrok koji nas žene prikazuje kao one koje uvijek jedno misle a drugo govore.


Nazad na vrh Ići dole
 
tipični ženski izgovori..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
»  Muški razlozi za varanje su isti kao i ženski

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: LJUBAV I ROMANTIKA :: Musko-Ženski odnosi-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči