https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 REKLA KAZALA-svet poznatih

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

REKLA KAZALA-svet poznatih Empty
PočaljiNaslov: REKLA KAZALA-svet poznatih   REKLA KAZALA-svet poznatih I_icon_minitimePet Sep 16 2011, 22:50

Ognjen: Ivan Ivanović je prase!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Taman kad smo pomislili da je medijskom prepucavanju između voditelja Ivana Ivanovića i Ognjena Amidžića došao kraj.
U emisiji „Amidži šou“ je voditelj ružičaste
televizije opleo po kolegi sa „Prve“! Obraćajući se gledaocima u studiju i publici kraj malih ekrana, Amidžić je dobar deo svoje emisije posvetio analizi pomirenja sa Ivanovićem u Grčkoj, ilustrujući to fotkom flamingosa i praseta.

- Pošto je Ivan Ivanović izjavio u svojoj emisiji da smo se pomirili, ja želim da potvrdim tu informaciju – rekao je Ognjen i pokazao fotku na kojoj se vide ptica i prase, jasno aludirajući da je Ivanović ova druga životinjka, što je kod publike u studiju izazvalo salve smeha.
To, međutim, nije sve.
- Postoje jedan političar, jedan pevač i jedan voditelj koji su se toliko uvukli u du*e Novaku Đokoviću da ovaj ne zna kako da ih se reši. S političarem će se lako diplomatski dogovoriti, pevaču će dati alkohol, ali šta ćemo s voditeljem? – upitao se Ognjen.

- On se toliko uvukao ovom u du*e da mu je pre neki dan, kada su pokušali da ga izvuku, ostala velika žuta fleka na glavi – rekao je između ostalog Amidžić, što je publika u studiju ispratila glomoglasnim aplauzom.
Kako bismo čuli njegov komentar, pozvali smo Ivana Ivanovića, ali s obzirom na to da je bio u Njujorku, gde je pratio US Open, voditelj TV „Prva“ nije bio posebno inspirisan Amidžićevim prozivkama.
- Nemam nikakav poseban komentar na to – odgovorio nam je domaćin emisije „Veče sa Ivanom Ivanovićem“ putem SMS-a.
S druge strane, Ognjen je bio govorljiviji.
- Ivan Ivanović me je u svojoj emisiji predstavio kao flamingosa, ja samo to shvatio kao simpatičan gest, pa sam istom merom uzvratio tako što sam ga predstavio kao malo, slatko prasence – lakonski je objasnio Amidžić.
Na naše pitanje kako komentariše to što je u svojoj emisiji aludirao da se Ivanović uvlači u Đokovićevu zadnjicu, voditelj Televizije „Pink“ je rekao:
- Ja nijednog momenta nisam izgovorio ničije ime, a ako se neko pronašao u toj priči, to je njegova stvar. Inspiraciju da to ispričam dobio sam od saradnika i ljudi koji su oko mene, ali takođe i naroda, koji na sva usta komentariše te stvari – rekao je Amidžić za naš list.
S obzirom na to da se Ivanova emisija emituje četiri dana posle Ognjenove, očekujemo da mu ekskluzivac „Prve“ neće ostati dužan i. da će obezbediti materijal za novo prepucavanje. I tako unedogled, na radost publike. Uostalom, smeh je zdrav!

Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
blue_angel
Ugledan clan
Ugledan clan
blue_angel


Seks : Ženski
Datum upisa : 03.07.2011
Raspoloženje : baš kako treba

REKLA KAZALA-svet poznatih Empty
PočaljiNaslov: Re: REKLA KAZALA-svet poznatih   REKLA KAZALA-svet poznatih I_icon_minitimeČet Okt 20 2011, 01:42

Samo osnovnu školu završile su Severina, Dara Bubamara i Vesna Zmijanac! Ceca Ražnatović pohađala srednju veterinarsku, JK i Dragana Mirković trgovačku, a Seka Aleksić frizersku. Najobrazovanija je Neda Ukraden – ima diplome pravnog i filološkog fakulteta



Za popularnost na srpskoj estradi definitivno nije presudno obrazovanje – naše najveće zvezde, izuzev Zdravka Čolića i Nede Ukraden, završile su srednje škole koje nemaju nikakve veze s muzikom, a neke čak imaju samo osam razreda osnovne škole! Iako su mnogi pevači zahvaljujući privatnim fakultetima poslednjih godina uspeli da se okite diplomom, većina zvezda je i dalje nedovoljno obrazovana.

Među onim koje su završile samo osnovnu školu su eks-Ju zvezda Severina Vučković i folk pevačice Dara Bubamara i Vesna Zmijanac, koja, doduše, ima i kurs za daktilografa. Četiri razreda više ima Ceca Ražnatović – u veterinarskoj školi u Žitorađi stekla je zvanje tehničar svinjarstva. Srednju trgovačku školu završile su Dragana Mirković, Jelena Karleuša i Mira Škorić, a srednju frizersku Seka Aleksić.
Brena odustala od fakulteta

Srednje muzičko obrazovanje imaju Aleksandra i Kristina Kovač, Ivana Pavlović, Romana Panić, Zoran Živanović Žika, Zvonimir Đukić Đule, Saša Popović, Željko Samardžić i Maja Nikolić. Lepa Brena je odmah na startu odustala od studija turizma, pa je ostala na srednjoj turističkoj školi, koju je završila pre nego što je započela muzičku karijeru.

Jedna od najobrazovanijih ličnosti u muzici je klarinetista Božidar Boki Milošević, koji je magistrirao na muzičkoj akademiji. On je dao odličan primer ćerkama Tijani i Kseniji, koje su takođe diplomirale na toj akademiji. Visoko muzičko obrazovanje imaju i Kornelije Bata Kovač, Bilja Krstić, Sanja Ilić, Aleksandra Radović, Mari Mari, Lena Kovačević, Nataša Kojić i Ivana Jordan.

- Drago mi je što sam završila fakultet, jer smatram da će mi to znanje mnogo pomoći u karijeri – rekla je Taša.

Osamdesetih godina diplome na ekonomskom fakultetu stekli su Zdravko Čolić i Snežana Mišković Viktorija, na pravnom Suzana Mančić, a na saobraćajnom Miloš Bojanić. Neda Ukraden je diplomirala na čak dva fakulteta – pravnom i filološkom.
Poremećene vrednosti

- U mojoj kući se uvek cenio obrazovan i pametan čovek, zato sam mnogo ulagala u obrazovanje. Svesna sam da je danas drugačija situacija, da su isplivali kvazikvaliteti i da se narodu, posebno mladim devojkama, bacio pesak u oči pa se vode lošim primerima.

Veruju da će u sferi hiperprodukcije naći bogatog sponzora i uspeti kao pevačice, a škola ih ne zanima. A kada ne uspeju na estradi, nemaju kud. Postoje i oni drugi koji kupuju ispite, što je potpuno nenormalno! – istakla je Neda za Press.
Nazad na vrh Ići dole
 
REKLA KAZALA-svet poznatih
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Svet kristala...
» Svet u karikaturi
» Ljubicanstveni svet
» Virtualni svet
» Svet karikature

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: MULTIMEDIJA :: SVET POZNATIH-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči