https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sud i odbrana!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimeSub Maj 21 2011, 21:59

Ovi igricu sam videla na jednom forumu, pa moze da bude zanimljiva
Pravila su sledeca:

Okriviti jednog člana i poslati ga u zatvor.
Dakle, napišete njegov nick i krivicu...
Drugi član ga spašava tako da napiše nešto u njegovu obranu i oslobodi ga.
Zatim zapiše ime drugog člana kojeg želi vidjeti u zatvoru i optuzbu!

Pa da pocnemo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimeSub Maj 21 2011, 22:01

Revelin je popila malo vise vina i pregazila je buvu-kazna mesec dana u zatvoru i samo cedevitu da pije smeje se
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
Gost
Gost




Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimeSre Maj 25 2011, 04:24

Svjedokinja ne govori istinu,časni sude..
Bila sam prisutna kad se događaj zbio..
Jutarnjica je pila vino,a Revelin sok od kupina..boja je slična,a i ona vam nosi naočale..pa je vidjela krivo.
U trenutku o kojem lažno svjedoči na "nosiću" je imala naočale za čitanje,
a ne one za daljinu
Na temelju iznjetog predlažem sljedeću kaznu:
Jutarnjicu u zatvor na jedan dan,obavezno piti sok od kopriva,a povremeno je s koprivom ožariti da ostane budna..:)
Nadalje,mora platiti troškove postupka i napisati javnu ispriku svim buhama jer im je izazvala duševne boli proglasivši ih mrtvima,a one skaču sve u ritmu rocka.smeje se
Kazna je blaža jer se iskreno kaje,a i propast će forum ako je nema dulje od jednog dana

:143505 smeje s
Nazad na vrh Ići dole
maratonac
UREDNIK
UREDNIK
maratonac


Seks : Muški
Datum rođenja : 09.10.1979
Datum upisa : 25.03.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimePet Jun 17 2011, 01:06

Sud je zasedao i doneo odluku da optuzena dobije uslovnu kaznu na dva dana
a tuzilja da casti kafu za sve jer je dobila parnicu Very Happy

I sledi nova optuzba protiv JUTARNJE IZMAGLICE-ne pravi sladoled vec mesec dana i time jako ugrozava moj nivo secera u krvi!!!Predlazem da se kazni najstrozije!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimePet Jun 17 2011, 01:16

Hvala ti Sudija Maratonac,već sam mislila da niko neće da se tužaka,a to kod nas "zagoraca" je ozbiljan nedostatak.. smeje se
Kava sa ili bez šećera?

Cijenjeni sude!
Sudija Maratonac,u ovom predmetu Tužitelj,nije dobro vidio i lažno je optužio moju klijenticu Jutanje zlato izmaglicu.
Upravo je servirala ,sladoled,ali je Tužitelj bio spor,pa sam ja uzela veću porciju sladoleda i zato se on "sveti".
Predlažem da mu se zbog klevete i nanesenih duševnih boli mojoj klijentici odredi kazna tjedan dana igranja igrice Asocijacije,s time da ne smije prepisivati,čemu je inače po riječima moje klijentice sklon.
Dužan je i podmirit troškove postupka mojoj klijentici ,i odvesti je na ćevape.
Izvansudska nagodba je moguća,ako se stranke u sporu dogovore,ali moji troškovi se u tom slučaju namiruju iz "crnog fonda" koji moja klijentica čuva u "čarapi".

Odluka stupa na snagu odmah,a pravo žalbe inače u roku 15 dana se tužitelju uskraćuje,jer je skrivećki pojeo kremšnite koje je moja klijentica servirala uz sladoled.
smeje se
Nazad na vrh Ići dole
maratonac
UREDNIK
UREDNIK
maratonac


Seks : Muški
Datum rođenja : 09.10.1979
Datum upisa : 25.03.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimeUto Jun 21 2011, 10:50

Znaci mito i korupcija ... i carape rade...kako nisam znao gde se kriju novciiiii... :143505 smeje s :143505 smeje s ,sad znam-ispade ovo i dobro...
A sad cemo Brezu na sud za odavanje sluzbene tajne-zloupotreba sluzbenog polozaja i koristoljublje iz poslasticarskih pobuda-tj za pridobijanje mojih kolaca u svrhu njenog nasladjivanja mojim slatkisima i izazivanje dusevne boli za istima!!! :143505 smeje s :143505 smeje s :143505 smeje s Aaaaaaa jesam li je lepo srocio-ha!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimeUto Jun 21 2011, 11:46

Bome jesi,sad pisnut ne smijem... smeje se
Nazad na vrh Ići dole
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimePet Jun 24 2011, 11:56

uvazeni sude-Moja klijentkinja Breza iz casnih pobuda i u cilju sprecavanja ugrozavanja nivoa secera kao i u sprecavanju pretrage svih carapa u kuci-dovedena je u neprijatnu situaciju i izlozena je surovim pritiscima na njenu poslasticarsku dusu i trpi jak bol...Tuzilac nemilosrdno i bez pardona ne razmislja o posledicama krive optuzbe te molim sud da izvrsi pretres tuzioca i konstatuje nivo secera u istom te na osnovu utvrdjene cinjenice donese pravicnu odluku i povuce tuzbeni zahtev a na ime ostete za tuzenu isprazni frizider i preda slatke dokaze-sladolede,kolace, torte i sav ostali secer, mojoj klijentici...
A moze i kapucino za sve-naravno!!!Zahvaljujem!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
maratonac
UREDNIK
UREDNIK
maratonac


Seks : Muški
Datum rođenja : 09.10.1979
Datum upisa : 25.03.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimeNed Jun 26 2011, 04:28

Prinudjen sam da e branim sam jer mi sud nije dodelio advokata-znaci nije isti arsin za sve...Da me bas mnogo ne odrapite ja cu priznati krivicu i zamolicu da budete sto blazi i da me nekaznite bas surovo. Sud i odbrana! 964542
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimeUto Jun 28 2011, 03:25

Oš da te ja branim Maratonac,a Jutarnjica nek se snalazi..
smeje se
Kad ti ne čuješ, nas dvije ćemo se "prijateljski" dogovoriti kako da te u ime Zakona "pravedno" novčano "oderemo"...:)
Na taj način ću imati honorar i od tebe i od nje,a o sukobu interesa
nek misli netko drugi,diskrecija zajamčena..
Advokati znaju dobro samo jednu pjesmicu..money,money
smeje se
Čula sam iz povjerljivih izvora,da protiv tebe sljedi optužni prijedlog,zbog radi
prepisivanja u igri asocijacija,o čemu je već bilo govora,ponavljanja istih spotova na temi Romantika za moju dušu i još ponešto...
Otežavajućih okolnosti ima kolko oš,al evo najotežavajuće:
u igrici -riječ bez slova A,namjerno, a sve sa ciljem nanošenja duševnih boli stalno si "pisao"baš stranjske riječi bez slova A,kao npr.ananas,ana,banana i slične..
Pa sad ti razmisli da li ti je isplativije da se braniš sam ili da koristiš usluge ovog "odvjetničkog" ureda...


smeje se
Nazad na vrh Ići dole
maratonac
UREDNIK
UREDNIK
maratonac


Seks : Muški
Datum rođenja : 09.10.1979
Datum upisa : 25.03.2011
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimePon Jul 25 2011, 23:09

Ma kako da ne-prihvatam bezuslovno- a posle sve delimo-samo me spasite-samo udjem i gvirim i cim vidim da je tu-ja tutanj da me ne strpa u cuzu :143505 smeje s
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimePon Jul 25 2011, 23:54


Takva ti je naša Jutarnjica,samo se pravi fina
smeje se
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimePon Jan 16 2012, 03:26

Svi idete u zatvor,choporativno..razlog jer vas nema dugo na ovoj igrici.. izricanje kazne ostaje do daljnjeg tajna..strogo pov.
Nazad na vrh Ići dole
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimePon Jan 16 2012, 10:41

ajmeeeee Sud i odbrana! 928103 , kapaciteti su nam premali,ajmo mi to neko kafic poravnanje Sud i odbrana! 933292 Sud i odbrana! 995117 i vuk siti i clanovi na broju.....može uslovna neka Sud i odbrana! 1266705077
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
Gost
Gost




Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimePet Mar 16 2012, 20:07

aaaaaa evo mene da vas pustim malo,dosta ste chamili u zatvoru..niste se bash popravili..igrica i dalje slabo napreduje ali se nadam da cete biti bolji i iz zahvalnosti shto vas pustih,igrati ovu igricu...
Nazad na vrh Ići dole
Zana
Elita
Elita
Zana


Seks : Ženski
Datum upisa : 03.05.2012
Lokacija : tu negde
Raspoloženje : >(

Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitimePet Maj 11 2012, 19:09

Jutarnjicu i Angel zatvaram smeje se
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sud i odbrana! Empty
PočaljiNaslov: Re: Sud i odbrana!   Sud i odbrana! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sud i odbrana!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ZABAVA :: IGRAONICA-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči