https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:)

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) Empty
PočaljiNaslov: Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:)   Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) I_icon_minitimeČet Sep 22 2011, 20:39


Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale
ili

Brezohumorno "prepisivanje" u nastavcima



Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:)   Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) I_icon_minitimeČet Sep 22 2011, 20:52

Minea je u Zagorju proslavila svoj 34. rođendan

Za one koji ne znaju Minea je pjevačica "čuvenog" hita Vrapci i komarci

Pa tako piše Story.hr da je:

Pjevačica Renata Končić Minea u Zagorju je proslavila svoj 34. rođendan, i to na vjenčanju svog rođaka – Adama Končića. Poznati glumac stao je pred oltar sa svojom dugogodišnjom djevojkom Ninom. U dobrom raspoloženju, sa prijateljima, uz puno pjesme i plesa, slavljenici su proslavili važan dan, a najviše su ih razveselile brojne čestitke.

izvor Story.hr

Ne znam kako ta Minea ne stari,ili stari a još pjeva dječje pjesmice nisam baš na čistu,ali sjećam se da sam i ja nakn 34.rođendana čvrsto odlučila da godine više ne brojim,i ne sjećam se kad sam ih zadnji puta poštenski preborojala...
Žeski "zlobno" pratit ću kolko dugo će Mineica imati 34.. i redovno vas o tome izvještavati...:)
U istom tekstu se kaže da je i glumac o kojem je riječ stao pred oltar..pa nije se mogao na njega popeti..mislim možda je i mogao,ali to ne bi bilo primjereno samom činu i eto tako su oni o jednom trošku sve isproslavljali
Ne piše jel su i troškove podjelili ili se Minea samo "ušvercala" i svoju rođendasku feštu proslavila ili ..
To je inače jako važan podatak zbog Globalnog zatopljenja i sličnih "nepogoda" jer Bože moj novac kvari ljude pogotovo kad ga nemaš..
sav se ispokvariš od garderobe do frizure..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:)   Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) I_icon_minitimeČet Sep 22 2011, 21:03

Filip Juričić glumac ili ga tako zovu

Filip Juričić to je glumac mislim trebao bi biti glumac,a poznat je po ulogama u našim dvije i pol serije..možda i više ali nisam baš često u tako "lošem društvu"
pa ne bih znala gdje se još pojavljuje ..a pogotovo sad kad sam u istom tom časopisu pročitala njegovo mudroslovlje :
Citiram njegovo mudroslovlje u već spomenutom magazinu Story :
"... znao sam razočarati žene"
E Filipe Filipe,šteta tako divnog imena,kad sam sebi skačeš u usta...
O muškom "kremastom" društvu iz mog susjedstva i komšiluka za danas toliko..
Filip mi jutros dođe ko prezašećerena kava..:)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:)   Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) I_icon_minitimeNed Sep 25 2011, 20:22

Lady Gaga trijumfirala na dodjeli britanskih glazbenih nagrada

Jutros od "tuge" što sam se "morala" prerano probuditi i dignuti, iščitavam stare novine,pa tako pronađoh članak iz nacionala objavljen 17.2.2010 godine,koji kaže citiram samo djelić:

"Ekscentrična američka pjevačica Lady Gaga trijumfirala je u utorak navečer u Londonu na 30. dodjeli Brit Awards, nagrada za pop i rock glazbu u V. Britaniji, osvojivši tri trofeja.

Umjetnica je dobila nagrade za najbolju stranu pjevačicu, najbolji strani album s "The Fame" i najveće strano otkriće godine..."
piše nacional.hr

Još svašta piše u na stranicama nacional.hr,o kontroverznoj-nom Lady Gaga pjevaču-ci,ali ali ja jednostavno nisam bila u stanju ni zapamtiti a i copy paste odbio da kopira ..:)
Jel neće pa neće,samo zato jer je držateljica mousea,to pokušavam biti fina pa reći miš..ovako kad napišem mouse ili mize..nikako onaj umlaut da pronađem na tastaturi..ko recep za muse ispade.
No već spomenuta Ja, iliti Breza stalno je zamišljavala jel tu piše o lady ili o menlady ili samo o menu..a gdje mi se pogled zadržavao naravno u mislima (ne čitajte između redova) ne smijem reći...
Od straha od Jutarnjice
smeje se
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:)   Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) I_icon_minitimeUto Sep 27 2011, 10:11

Dugo nešto gluplje nisam pročitala od knjige Sheril Kirshenbaum "Znanost ljubljenja"
O istoj knjizi,autorici a i poljupcima 24 sata.hr kaže
Citiram samo dio jer ostalo je ravno knjizi ali se spominju ptice,a one imaju perje pa nisam mogla odolljeti .:)


Citat :

Znanstvena riječ za ljubljenje je oskulacija, a znanost koja se njime bavi filematologija. Žene i muškarci drukčije doživljavaju poljubac.
Za žene je on izraz bliskosti i nježnosti, a za muške sredstvo do cilja, objašnjava znanstvenica Sheril Kirshenbaum u svojoj knjizi "Znanost ljubljenja".

- Često nam poljubac može pružiti uvid u mogućnost dugotrajne kompatibilnosti pri čemu veliku ulogu igra hormonska reakcija - kaže Kirshenbaum.

I iako je znanstveno dokazano da među nekim ljudima postoji izvanredna kemija, najbolji su poljupci s onima u koje smo zaljubljeni. Tehnika također nema puno veze sa zadovoljstvom jer se tehnike ljubljenja prilagođavaju i mijenjaju kako bi se poklopile s tehnikom trenutnog partnera.
Poljupci i činjenice...

Prilikom ljubljenja u obraz aktiviraju se samo dva mišića lica, dok se prilikom poljupca u usta, u koji je uključen i jezik, aktiviraju njih 34.
Ugodni poljupci imaju brojne zdravstvene dobrobiti poput povećanja imuniteta, pomlađivanja, uklanjanja tjeskobe i stresa te odličnog utjecaja na samopouzdanje.

Znanstvenici vjeruju da ljubljenje može biti način razmjene sebuma, minerala i proteina između ljudi, na način na koji to rade ptice.

Osjetljivost usnica na podražaj i do 200 puta je veća nego ona jagodica prstiju, što objašnjava velik užitak koji nastaje ljubljenjem."

I iz ovih par rečenica ,da ih ne uljepšavam svojim komentarima vidljivo je da je Kirš višnjica baum..bez love i pod hitno je trebalo nešto smisliti i baciti na tržište..
Sve što je navela poznato je i djetetu,samo ono ne bi znalo izbaciti van statističke podatke,ali da mu je poljubac ugodniji od opipa prstiju sigurmo da zna..
I opet ovisi što i koga dotiče prstićima kao i koga ljubi..da li svoju igračku,majku ili ...
Odrasle osobe ni ne spominjem ,jer mi je to potcjenjivanje mentalnog sklopa odrasle osobe.
Ali sam nešto i naučila,.
Naime nisam znala da se ljubljene zove oskulacija,ja sam mislila da se to zove "eskalacija" :)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:)   Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) I_icon_minitimeSre Okt 05 2011, 00:27

GOL U GOSTIMA
Ashton Kutcher gol ušetao u televizijski šou Ellen DeGeneres


Piše: mg

Osim što je na taj način reklamirao početak nove sezone serije "Dva i pol muškarca" u kojoj je zamijenio Charlieja Sheena, Kutcher je osigurao medijsku pažnju i prvoj epizodi nove sezone showa Ellen DeGeneres.


Nakon što se sa kolegama razgolitio za potrebe snimanja reklame za novu sezonu "Dva i pol muškarca", hollywoodski šarmer Ashton Kutcher otišao je korak dalje i pojavio se potpuno gol u showu Ellen DeGeneres i tako zasigurno pomogao promociji novih epizoda.

Đoković daje lekcije iz tenisa Ashtonu Kutcheru

VIDEO Ashton Kutcher vratio se u manekenske vode

Prolupalog Sheena zamijenit će Ashton Kutcher u "Dva i pol muškarca"


33-godišnji glumac gol je ušetao u studio, a publika mu je glasno pljeskala. Ellen se, blago rečeno, šokirala i predložila mu da se obuče jer bi ipak bilo zgodnije da nije gol. Glumac je zbunjeno stajao i smješkao se, a zatim pitao voditeljicu je li vidjela reklamnu kampanju za seriju u kojoj će glumiti.

- Svi tome pridaju veliku važnosti, zbog čega sam odlučio da ubuduće sve radim gol - rekao je Ashton.

Ovaj potez mogao bi se okarakterizirati i kao marketinški trik, obzirom da će prva emisija nove sezone showa Ellen DeGeneres, u kojoj je gostovao nagi Kutcher, biti emitirana 12. rujna.

javno.hr
*

Još mi suze idu od smjeha kad sam ovo pročitala..
Tog trenutka u glavi mi je "bljesnula" slika te Degenerične Ellen pa da podijelim s vama svoje "smjehovito" raspoloženja :)

Što sve za lovu neće učiniti Ashton Kutcher ili "skraćeno" jadničak mali.
Poznatiji kao muž Demi Moore nego po svojim ulogama ili je Demi Moore poznata ...ili sam ja samo mala zlobnica..nije važno za Ashtona i prezime sam mu smjehovito pročitala.. smeje se ali za ovaj post jeste,pa da nastavim

Kao što je poznato Ellen DeGeneres je javno deklarirana lezbijka,udata za ili živi sa..te teme uvijek na žalost preskočim u novinama..pa ne znam za koju ženu je udata ili joj to bude onda muž..Tu sam totalka nepismena..šmrc,plač i slično glumatanje
Mogu samo zamisliti kako joj je bilo kad je vidjela muškarca nakon duuugo vremena pa još bez gaća ili finije da se izrazim u "Adamovom kostimu"..
Kud sve na Ellen

smeje se
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:)   Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) I_icon_minitimeČet Okt 06 2011, 21:41

Još malo o golaću Ashtonu Kutcheru

Kritika: Ashton mora raditi na humoru, golotinja nije dovoljna

Nakon što je emitirana prva epizoda 'Dva i pol muškarca' s Kutcherom umjesto C. Sheena, strani mediji primijetili su da je nedostatak humora prikrivao golotinjom

Ashton Kutcher (33) na svojoj je koži osjetio koliko je teško i zahtjevno zamijeniti Charlieja Sheena (46). Nakon što je emitirana prva epizoda serije 'Dva i pol muškarca' s Ashtonom, kritičari su se složili oko jednog: dečko mora poraditi na humoru, ima još puno toga za naučiti.

- Veći dio prve epizode u kojoj je glumio bio je gol, no golotinja ne podrazumijeva humor zbog kojeg publika voli 'Dva i pol muškarca' - piše New York Daily News te dodaju kako je očito da su i scenaristi i producenti zaključili da je Ashtonov najjači adut golotinja, a ne humor.

Wall Street Journal napisao da Kutcher puno bolje izgleda gol, nego odjeven, ali zabavan uopće nije, već izgleda kao da se 'smrzne' svaki put kad treba zbiti neku šalu.

- Posljednjih nekoliko godina proveo je stvarajući si reputaciju bezbrojnim porukama na Twitteru. Ulogama u komedijama pokazao je da je dosta dobar glumac kad je riječ o tom žanru. Dosta dobar, ali nikako izvrstan - piše People.

Fox News Kutchera je pohvalio, smatraju da Sheen nikom neće nedostajati. Isto smatra i The Chicago Sun Times.


****
Jadni Aston šmrc i plač
"Samoreklama" na društvenoj mreži nije puno pomogla,a očito ni gostovanje kod Ellen de Generis ,a da je taki gol baš lijep pa pozaboravljalo bi se nesnalaženje u poslu kojim zarađuje za život..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:)   Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) I_icon_minitimeSre Okt 12 2011, 22:27

T. Kesovija: Volim pomagati, starije pitam mogu li pomoći

Glazbenica je uoči koncerta s Radojkom Šverko i Gabi Novak u koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski rekla da se raduje što će zapjevati zagrebačkoj publici
Umjetnica kaže da nikad nije težila popularnosti

Glazbena diva Tereza Kesovija večeras će zajedno s Radojkom Šverko i Gabi Novak nastupiti u koncertnoj dvorani 'Vatroslav Lisinski'. Dobitnica Porina za životno djelo kaže kako nikada nije težila popularnosti.
– Pokazalo se da ona sputava i nagriza poput rane te nas čini ranjivima. Ja volim ljude! Volim im dati najbolji dio sebe i silno volim pomagati. Kad vidim starije čeljade, uvijek priđem i pitam mogu li pomoći, a bolesnika pomilujem – rekla je Tereza te se osvrnula na svoj koncert u Srbiji. To je bio njezin prvi nastup ondje nakon 20 godina.

– Pamtim neke sretne godine. One će do kraja života ostati u mom sjećanju. Postoje ljudi koji me vole punih 50 godina. Imam li ja pravo kažnjavati te ljude koji su mi cijeli vijek darivali ljubav? Imam li pravo kažnjavati dijete koje kaže: Mene je mama naučila da vas volim!? Noć uoči odlaska u Podgoricu, pitala sam se: Tereza zašto ti ideš tamo?, a slike pred mojim očima redale su se jedna za drugom! A što mogu?! Hoću li tako provesti ostatak života redajući pred očima te slike i napajati se mržnjom? Ne, ja to odbijam, ali zaboraviti nikada neću! Oprost je, međutim, ono što propovijeda Bog – prisjetila se Tereza Kesovija noći prije nastupa u Podgorici.

U srpskoj agresiji na Dubrovnik pjevačici je spaljena kuća, ali ona je očito zaključila da to ne smije stajati između nje i njezine publike u susjednoj državi.

Tereza se ovih dana posvetila još jednoj umjetničkoj grani – književnosti. Naime, svestrana umjetnica piše knjigu o svom životu koja će ostati njezinoj djeci kao podsjetnik na život jedne majke. Na sve strahote, kaže, koje je proživjela, uključujući rat. Tereza se raduje što će večeras zagrebačkoj publici još jednom pjevati pjesme uz koje su odrasle generacije.

Glazbenica je na domaćoj sceni punih 50 godina i njezine su pjesme svojevrsna uspomena na prošla vremena. Terezine pjesme volio je i Josip Broz, za kojega kaže da je bio pravi šarmer.
Radojka Šverko: S Bowiejem sam udomila mačiće

Radojku Šverku zatekli smo na probi uoči velikog koncerta. Bila je dobro raspoložena jer se ponovno družila s kolegicama koje poznaje u dušu. Tijekom svoje duge i velike karijere upoznala je, ali i surađivala s mnogim danas svjetski poznatim zvijezdama. Pjevačica osebujna glasa prisjetila se zgode s Davidom Bowiejem koji je tada bio pjevač u usponu.

– Tada sam živjela u Firenci. U parku pokraj dvorca pronašli smo male gladne mačiće koje je netko ostavio. David i ja smo ih udomili – smije se Radojka.

Pjevačica jedva čeka da zapjeva pred Zagrepčanima i podijeli svu svoju ljubav. Gabi Novak je drago što će publici vjernoj više od 30 godina podariti jedan uljudan koncert.
24 sata.hr


***

Ma mislila sam neko vrijeme se upristojniti i obuzdati svoj jezik,al nemorem dugo.Taka vam je Breza..

Na stranu vrhunska vokalna izvedba Tereze i Radojke,mazni glas Gabi koja zahvaljujući Arsenu živi i dalje mazno pjevuši,
u tom dijelu se divama i stvarno i divim i s poštovanjem klanjam.
Posebno Radojki Šverko,koju obožavam i smatram da je nepravedno zapostavljena i da je od Tereze bolja i kvalitenija pjevačica,bar duplo.

Ali...ovo nije glazbena kritka,nego moj smjehoviti pogled na izjave naših diva.
*
Pa ne znam čime sam bila više očarana pričom o mačićima i Davidu Bowiu ili
izjavom drage nam Tereee

I kaže Teree-za..da pomaže starijima..pa uz sav trud kozmetologa i plastičnjaka Terezica spada u red starijih..pa se ja živa isekirah ko će njoj pomagati,jel uskoro njene generacije baš ni nebude tako puno dolje,više ih bude gore..
O tome što si misle bolesnici kad ih ona pomiluje i o takvoj izjavi mi je i u smijehovitom tekstu,ispod nivoa pisati,da ne povrijedim bilo koju bolesnu osobu.
I još Tereee-za nije željela biti slavna,i to nam veli nakon skoro pol stoljetne karijere?!?

Meni vam se to iščitalo u glavi,kao da je dobrano čitan pisac izjavio :
"Ne pitajte me o mom spisateljskom radu,pa ne znam ja ni čitati ni pisati" a iza ,ispred i oko njega već nakladnici tiskaju sabrana djela.

Na koncu konaca mačići,ne bilo kakvi mačići,nego usvojeni.
Mada adoptivna mač'ja pomajka il' majka Radojka ne priča što je s usvojenom mačjom ekipom dalje bilo.
Tri puta sam zbog radi objektivnosti sve iščitala,i neeema
Ništa nema ni o leglu,ni broju mačića,boji i slično..

Ja vam imam mačka isto sam ga posvojila iz udruge za nezbrinute životinje imam čak i Ugovor o svom "dobrom djelu" za one koji sumnjaju u moje ove i one sposobnosti..
Al naš-moj mačak nema mačića jel su veterinari obavili onaj posao,zbog kojeg moj muž i sad mrko u mene pogledava kad misli da ne vidim,
al' nit se bojim njega nit mačaka ni dvonožnih ni četveronožnih,ali a...

A David il Dejvid..pa tu sam se malkice dvoumila između njega i mačića,ali Iman ne mogu zamjeniti,pa David otpade,na žalosnu veselost i otpadne .
Ma ne da ja ne bih mogla zamijeniti tu prelijepu mulatkinju,samo nisam baš jako visoka samo to me ograničava u letu preko oceanskom
I što da si radim sad..:(
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:)   Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:) I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pogled u "žutilo" naše svagdašnje kroz Brezine naočale...:)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NASE MALO NEKOME ZNACI MNOGO-POMOZIMO!!!
» VERA-sacuvajmo sto je nase
» Pesme nase istorije
» VENČANICE...za naše buduće mlade...
» Ono nase sto nekad bejase [2007]

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: SVET OKO NAS I SVET U NAMA :: SVAKODNEVICA-OD CEGA ZIVIMO-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči