https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako provesti praznike bez partnera Sami, ali ne usamljeni

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Kako provesti praznike bez partnera Sami, ali ne usamljeni Empty
PočaljiNaslov: Kako provesti praznike bez partnera Sami, ali ne usamljeni   Kako provesti praznike bez partnera Sami, ali ne usamljeni I_icon_minitimeUto Dec 14 2010, 07:16

10 saveta kako provesti praznike bez partnera
[You must be registered and logged in to see this image.]
U skladu sa prazničnom groznicom većina ljudi smatra praznike uspešnim samo ako ih provede sa porodicom i partnerom. Suština je u generalnom stavu prema životu… Ako nemate partnera ne mora da znači da morate biti sami. Ima mnogo stvari u kojima možete uživati dok ste slobodni. Pročitajte ovih 10 saveta koji će Vam biti od pomoći.
1. Pozovite ljude
Nemojte biti lenji. Pozovite ljude za koje znate da nisu već zauzeti – organizujte zajedničku večeru. Nemojte misliti da će svi koje poznajete imati nešto dogovoreno za praznike. Čak i ako imaju porodičnih obaveza, mnogi bi bili srećni da ih izbegnu i provedu vreme sa prijateljima.
2. Prihvatite poziv
Ako Vas ljudi pitaju gde planirate da provedete praznike, nemojte da se pravite da ste zauzeti. Budite iskreni, recite im da nemate planove. Ako sve prođe dobro, neko će Vas pozvati da provedete veče u njegovom/njenom društvu.
3. Društvo može da pravi i pas
Ponudite se prijateljima, koji planiraju da otputuju iz grada za praznike, da pričuvate njihovog kućnog ljubimca. Tako ćete i sebi i njima učiniti veliku uslugu. Pas ili mačka mogu da budu sjajno društvo tokom dugih zimskih noći. Ko zna možda upoznate svog Pravog baš dok šetate psa!
4. Novogodišnji planovi
Iskoristite vreme koje provodite sami da razmislite šta biste radili sledeće godine. Ovo je prilika da postavite sebi nove ciljeve i isplanirate svaki korak kako da ih ostavarite. Mnoga ostvarenja su neuspešna jer je put do njih bio loše isprojektovan. Da biste izbegli ovo, svoj krajnji cilj podelite na više manjih koji vode do njega.
Ako želite da smršate 10 kilograma, morate izabrati fitnes centar, učlanite se, napravite raspored vežbanja po danima i koliko ćete vremena provesti u teretani, napravite i spisak namirnica koje ćete ukinuti sa menija i one koje ćete ubaciti. Razumete li sad sistem planiranja?
5. Razmazite sebe
U decembru ima mnogo premijera, što na televiziji, što u boskopu i pozorištu zašto sebi ne priuštite nešto tako? Takođe možete ići na klizanje, u pozorište ili prosto uživati u prazničnim svetiljkama i duhu.
6. Razmazite druge
Najbolje ćete izbeći usamljenost tako što ćete provoditi vreme sa ljudima. Možete volontirati u Centru za socijalni rad ili Crvenom krstu i pomagati ljudima.
7. Čitajte ili gledajte filmove
Tokom praznika imate šansu da pročitate sve knjige koje su se našle na Vašim policama, a za njih niste imali vremena ranije i, isto tako, pogledate sve filmove koje ste želeli. Razmislite gde biste mogli da otputujete za sledeće praznike. Uživajte u miru i tišini u danima kada nemate obaveza.
8. Obezbedite sebi dobru hranu
Posetite novi restoran ili idite u supermarket i pogledajte sve ponude i prezentacije novih ukusa hrane. Kupite sebi flašu omiljenog pića. Praznici su sinonim za dobro piće i hranu – nije toliki trošak priuštiti ih sebi makar tokom praznika.
9. Idite negde gde niste bili ranije
Ako ćete biti sami tokom ovih praznika ne mora da znači da morate da provedete vreme kod kuće. Pogledajte “last minute” ponude po turističkim agencijama. Uvek ste želeli da posetite Madrid ili Lisabon? Možda je baš sad idealna prilika da to učinite.
10. Gore glavu
Nije neobično da se i pored sveg sadržaja koji ste sebi organizovali za praznike, ipak osećate malo tužno. Želeli ste da praznike provedete drugačije – sad je prilika.
Spoznaja da ste sami odgovorni za svoje raspoloženje tokom praznika je korak napred ka istinskom uživanju u praznicima bez pretrane presije na sebe. Postoje mnogo gore situacije u životu od činjenice da ste sami. Udahnite duh praznika i počnite da slavite!
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
Sibi
Registrovan član
Registrovan član
Sibi


Seks : Ženski
Datum upisa : 12.12.2010

Kako provesti praznike bez partnera Sami, ali ne usamljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako provesti praznike bez partnera Sami, ali ne usamljeni   Kako provesti praznike bez partnera Sami, ali ne usamljeni I_icon_minitimePon Dec 20 2010, 10:07

Ja znam da će mi biti zabavno ... treba Bubika da se ošteni i znam da će to da mi priredi za samu Novu godinu da ne znam gde mi je doope a gde glava smeje se
Nazad na vrh Ići dole
 
Kako provesti praznike bez partnera Sami, ali ne usamljeni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ako ne znaš kako ,pogledaj kako se pravi burek..
» Ideje za Novogodisnje ukrase-napravite sami...
»  Kako započinje infarkt?
» ...kako je zadržati , uljepšati joj dan...
» Kako se nosite sa stresom?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ZABAVA :: SVAŠTARA-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči