https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Seks kao posao..:)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Seks kao posao..:) Empty
PočaljiNaslov: Seks kao posao..:)   Seks kao posao..:) I_icon_minitimeČet Nov 10 2011, 20:46

Baki je mirovina premala pa za život zarađuje kao prostitutka

Njemačka: Hilda je nekada bila bogata no njezina rođakinja je sve rasprodala. Sad živi od 225 € mirovine. Zato je počela raditi u bordelu. Noć s njom je stajala 140 €

[You must be registered and logged in to see this image.]

Baka Hilda Breer (80) iz Njemačke ne može živjeti od svoje mirovine pa za život dodatno zarađuje kao prostitutka.

Nedavno je nastupila i u njemačkom Supertalentu. Oduševila je publiku. Nada se kako će se zahvaljujući Supertalentu 'probiti' pa više neće morati 'prodavati svoje tijelo'.

Hilda, koja je rođena u Argentini prije je glumila u telenovelama i pjevala.

- Tada sam zarađivala puno novaca. Imala sam tri kuće, sedam zemljišta. 1980. godine sam jednoj rođakinji dala punomoć. Ona je sve rasprodala. Ne primam socijalnu pomoć jer imam udio u kćerinoj tvrtki koja baš i nije uspješna. Na kraju mi ostaje samo 225 eura (oko 1685 kuna) mirovine - kaže Hilda. Zato je u 78. godini postala prostitutka.

- Pročitala sam u oglasu da u klubu traže dame. Upravo mlađi muškarci vole više starije žene. Starije žene u bordelu imale su oko 50 godina. No žena u mojoj dobi nije bilo. Klijenti su dosta tražili moje usluge. Većina ih je bila jako draga - kaže Hilda. Njezin prvi klijent je bio lovac, star 43 godine. Sat vremena s Hildom stajao je 140 eura. Od toga je 80 eura išlo vlasniku kluba i na porez. No nakon 15 mjeseci u bordelu, Hilda je odustala jer njezino tijelo to više nije moglo izdržati. Pokušala je raditi na seksifonu.

- Stenjanje u slušalicu nije bilo za mene. Nisam mogla naći odgovarajuće riječi. Jedna se mušterija cijelo vrijeme smijala - kaže Hilda i dodaje kako sada povremeno zarađuje kao prostitutka odnosno pruža usluge dvojici stalnih klijenata, piše Bild.
24 sata.hr

Nazad na vrh Ići dole
supermen*prvi
Registrovan član
Registrovan član
supermen*prvi


Seks : Muški
Datum rođenja : 21.12.1948
Datum upisa : 29.08.2011
Godina : 75
Lokacija : KOLIN, Ceska Republika
Raspoloženje : uvek spreman za salu i veselje

Seks kao posao..:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Seks kao posao..:)   Seks kao posao..:) I_icon_minitimeČet Nov 17 2011, 08:53

Junacki Boga mi. Ona u 80 godina nema ama bas nikakav interes za sexom niti je bilo sta moze uzbuditi. U takvom stanju pruzati telesne usluge je vrhunac glume. Svaka joj cast.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Seks kao posao..:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Seks kao posao..:)   Seks kao posao..:) I_icon_minitimeNed Feb 12 2012, 05:14

..vala u ovo ne verujem..treba imati dobar zeludac pa seksati ovo
Nazad na vrh Ići dole
blue_angel
Ugledan clan
Ugledan clan
blue_angel


Seks : Ženski
Datum upisa : 03.07.2011
Raspoloženje : baš kako treba

Seks kao posao..:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Seks kao posao..:)   Seks kao posao..:) I_icon_minitimeNed Mar 18 2012, 00:43

Zanaa ::
..vala u ovo ne verujem..treba imati dobar zeludac pa seksati ovo

slažem se Zanaa smeje se
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Seks kao posao..:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Seks kao posao..:)   Seks kao posao..:) I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Seks kao posao..:)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» SEKS UZ MUZIKU
»  Što sve ljude motivira na seks?
» Najbolja muzika za seks je?
» Povratak na posao nakon rađanja
» Putovanje na posao štetno utiče na zdravlje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: LJUBAV I ROMANTIKA :: Musko-Ženski odnosi :: SEX-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči