https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 komplimenti koji joj gode...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
vic vega
Ugledan clan
Ugledan clan
vic vega


Seks : Muški
Datum upisa : 01.06.2011
Raspoloženje : promjenjivo :D ;)

komplimenti koji joj gode... Empty
PočaljiNaslov: komplimenti koji joj gode...   komplimenti koji joj gode... I_icon_minitimeNed Sep 18 2011, 06:23

Very Happy

Istina je da svaka žena voli da dobije kompliment, samo riječi moraju da budu one prave. One koje otvaraju vrata njene ljubavi. Ukoliko niste originalni da smislite nešto svoje, evo ovde nekih ustaljenih formi koje možete da koristite za prvu priliku.

• Privlače me inteligentne žene - mada ove riječi nisu baš direktno njoj namIJenjene, ona će da ih shvati kao kompliment. A i lJepše zvuči nego, 'Ti si baš pametna'.
• Oduševljava me tvoja...(navedite jednu njenu osobinu) - ovo će joj pokazati da ste je pažljivo analizirali i otkrili njene prave vrijednosti.
• Izgledaš baš super u tim pantalonama - svaka djevojka i žena vjeruju da im zadnjica nije kako treba, ili je velika, ili mala, spuštena i ko zna kakva još... Ovakav kompliment od vas, sigurno će joj prijati.
• Fantastično se ljubiš - ovo će skoro svakoj djevojci izmamiti ponosni osmjeh na lice. Ukoliko procijenite možete da idete i dalje.
• Mnogo si se dopala mojoj mami - ako želi ozbiljnu vezu sa vama, onda će joj ovo mnogo značiti, jer je svjesna da na svakog muškarca majka ima određeni uticaj.
• Ti me uvek oraspoložiš - ovo naravno znači da vam je u njenom društvu uvijek prijatno, a ovo je jedan od najvažnijih uslova za pravu emotivnu vezu.
• Super ti je mama - ovako ćete joj dati do znanja da nemate ništa protiv da se upoznate i zbližite sa njenom porodicom. Iako se misli da se ženska djeca više vezuju za očeve, psihijatri tvrde da djevojke ipak više brinu kako će se njihovim partnerima dopasti majka.
• Bila si kod frizera - prosta rečenica, ali veliki kompliment.Ovim ste je obavijestili da ste primjetili svaku njenu promjenu, i da vam je jako stalo do nje. Ovo će joj sigurno goditi, jer je poznato da muškarci primećuju samo promjene koje su drastično izražene.


komplimenti koji joj gode... 462960
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




komplimenti koji joj gode... Empty
PočaljiNaslov: Re: komplimenti koji joj gode...   komplimenti koji joj gode... I_icon_minitimeNed Sep 18 2011, 06:28

Potpisujem u ime mene..:)
Nazad na vrh Ići dole
Zana
Elita
Elita
Zana


Seks : Ženski
Datum upisa : 03.05.2012
Lokacija : tu negde
Raspoloženje : >(

komplimenti koji joj gode... Empty
PočaljiNaslov: Re: komplimenti koji joj gode...   komplimenti koji joj gode... I_icon_minitimeSub Jul 07 2012, 23:44

..shto jes,jes..prijaju komplimenti
Nazad na vrh Ići dole
Last Rebel
EKSELENCIJA
EKSELENCIJA
Last Rebel


Seks : Muški
Datum upisa : 18.12.2012
Lokacija : duboko u sebi
Raspoloženje : dajem i tražim

komplimenti koji joj gode... Empty
PočaljiNaslov: Re: komplimenti koji joj gode...   komplimenti koji joj gode... I_icon_minitimeSub Feb 22 2014, 03:12

Evo ti nova kreditna kartica. Znam da nećeš trošiti bez veze.  poljubac u obraz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





komplimenti koji joj gode... Empty
PočaljiNaslov: Re: komplimenti koji joj gode...   komplimenti koji joj gode... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
komplimenti koji joj gode...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ma koji je ovo vek???
» KOJI JE VAŠ OMILJENI BUREK?
» Pogodite koji član misli na VAS
» 9 znakova koji otkrivaju da ste mu seksi
» Make up koji briše godine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: LJUBAV I ROMANTIKA :: Musko-Ženski odnosi :: MUSKI KUTAK-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči