https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Stanojević: Dobili smo najlakšeg protivnika

Ići dole 
AutorPoruka
vic vega
Ugledan clan
Ugledan clan
vic vega


Seks : Muški
Datum upisa : 01.06.2011
Raspoloženje : promjenjivo :D ;)

Stanojević: Dobili smo najlakšeg protivnika Empty
PočaljiNaslov: Stanojević: Dobili smo najlakšeg protivnika   Stanojević: Dobili smo najlakšeg protivnika I_icon_minitimePet Avg 05 2011, 06:31

Rival Partizana u plej-ofu za Ligu Evrope je najtrofejniji irski klub Šamrok Rovers. "Gusari" iz Dablina dočekaće crno-bele u prvom meču 18. avgusta, revanš je nedelju dana kasnije u Humskoj. Trener Partizana Aleksandra Stanojevića obardovala je vest iz Niona.

- Realno, dobili smo najlakšeg protivnika. Još se raspitujemo o njima, ali zadovoljni smo - rekao je Stanojević i dodao:

- Video sam da teško primaju golove, ali i ne daju mnogo. Moramo da ih poštujemo jer su oni šampioni svoje zemlje. Videćemo u narednim danima da se što bolje upoznamo sa njima pa ćemo onda više komentarisati kakav su tim.

Trener prvaka Srbije je istakao da posle ispadanja iz Lige šampiona Partizan ima jasan cilj da se plasira u Ligu Evrope.

- Naš cilj je sada Liga Evrope. Imamo šansu, ali danas nije lako pobediti nikoga. Moraćemo oprezno da uđemo u dvomeč sa Ircima.

Nije želeo mladi stručnjak da komentariše rivala Crvene zvezde - Ren.

- Neću da se bavim protivnikom Zvezde, mogu samo da kažem da ja lično pred ovaj žreb nisam želeo da mi igramo sa Francuzima ili Portugalcima - zaključio je Stanojević.
Nazad na vrh Ići dole
 
Stanojević: Dobili smo najlakšeg protivnika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kniga koju ste poslednju kupili-dobili???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: SPORT :: FUDBAL :: FK"PARTIZAN"-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči