https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prosinečki 'zacementiran' u Zvezdi

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Prosinečki 'zacementiran' u Zvezdi Empty
PočaljiNaslov: Prosinečki 'zacementiran' u Zvezdi   Prosinečki 'zacementiran' u Zvezdi I_icon_minitimeUto Dec 13 2011, 00:59

Prosinečki 'zacementiran' u Zvezdi, Mamić po trenera u Italiju i Španjolsku


Neistina je da preuzimam Dinamo. Isto tako, laž je da sam nudio ostavku u Crvenoj zvezdi - bio je jasan Prosinečki

Oko Maksimira ipak neće biti revolucije! Robert Prosinečki je u ponedjeljak gurnuo upravi Crvene zvezde popis želja za proljeće, ali i stavio autogram na transfer listu. U prijevodu, Žuti se i sljedeće godine vidi na Marakani, a povratak u Dinamo nazvao je besmislicom.

Mamić želi vratiti povjerenje navijača kupnjom Prosinečkog: Robi, vrati se! Nudim ti milijun eura godišnje
- Neistina je da preuzimam Dinamo. Isto tako, laž je da sam nudio ostavku u Crvenoj zvezdi - bio je jasan Prosinečki, a njegov status na Marakani su nam potvrdili i kolege iz Beograda.

- Kao cement. Prosinečki je mažen i pažen od strane uprave navijača, iako ima minus deset bodova u odnosu na Partizan. Ovdje se status legende cijeni - objasnili su nam ljudi koji prate Crvenu zvezdu.

Dakle, Prosinečki je prekrižen u kadrovskoj križaljki za mjesto trenera Dinama. Na koncu, to je potvrdio i Zdravko Mamić, koji bi se u nedostatku kvalitetnih rješenja u domaćem dvorištu mogao okrenuti zapadnom tržištu.

- Stranac? Sve je moguće. Vi znate kakav je bio moj stav o strancu, ali činjenica da sam to uzeo u obzir dovoljno govori - rekao je Mamić. Zanimljivo, izvor blizak vodećim strukturama kluba šapnuo nam je kako Dinamo pokazuje sve više interesa prema Italiji i Španjolskoj...

Prosinečki 'zacementiran' u Zvezdi 1727552634

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prosinečki 'zacementiran' u Zvezdi Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosinečki 'zacementiran' u Zvezdi   Prosinečki 'zacementiran' u Zvezdi I_icon_minitimeUto Dec 13 2011, 01:08

Ljupko Petrović: Zvezdu može da spasi samo neki Abramovič (?)

Ljupko Petrović sedeo je tri puta na klupi Crvene zvezde, doživeo je na “Marakani” da ga dižu u nebesa zbog osvojene titule prvaka Evrope, ali i da ode sa klupe posle neuspeha u Evropi. Trofejni stručnjak pokušava da bude realan u oceni aktuelnog stanja posrnulog giganta, ali ne želi, kako sam kaže, da doliva ulje na vatru.



- Šta da vam kažem, ne bih voleo da neko protumači kako ja sad nekom solim pamet. Sama situacija govori sve. Nije se dobro radilo u prethodnom periodu i zato su rezultati takvi kakvi jesu. Partizan je ponovo odmakao, dominira petu godinu zaredom i nema tu neke posebne filozofije.


Rešenje se u sličnim situacijama mnogo puta pronalazilo u ostavkama?


- Poslednji put kada sam sedeo na klupi Crvene zvezde, doživeo sam neuspeh protiv Zenita i podneo ostavku. Vidim, sad niko nikom ne traži ostavku, kao da je sve u redu.


Adžić je otišao sa mesta sportskog direktora?


- Šta je Adžić kriv? Zdrav klub je posledica timskog rada, a ne pojedinca. Ma, ne, to ne želim ni da komentarišem. Šta je sledeće na redu, tražiće da ode maser. Istina je samo jedna, Zvezda ne radi dobro i mora doći do promena. Naravno, ukoliko klub želi da živi, u suprotnom on je mrtav.


Čeka se odluka o povratku Dragana Džajića u klub?


- Džajić nije sporan, svi znamo šta on može da donese u sportskom delu. Ja postavljam pitanje: ko će to da finansira? Jedino rešenje je da dođe neki novi Roman Abramovič i da se napravi priča slična Čelsijevoj. Novi vlasnik bi doneo novac, kupio 20 igrača, oterao sve koji mu stoje na putu i doveo saradnike od poverenja. To je, po meni, jedini način da se Crvena zvezda podigne.


Ne želite da kritikujete nikog poimence iz aktuelnog Zvezdinog rukovodstva?


- Meni je mnogo žao što se Crvena zvezda nalazi u ovakvoj situaciji, ali ne bih da ocenjujem ko je kakav doprinos dao, da li je radio dobro ili loše. Samo znam da oni koji rade moraju da budu svesni svoje odgovornosti, a da li je u pitanju Janko, Marko, to je manje bitno - završio je Petrović.

Prosinečki 'zacementiran' u Zvezdi 96751
Nazad na vrh Ići dole
 
Prosinečki 'zacementiran' u Zvezdi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novi Crnogorac u Zvezdi?
» Prosinečki: Ne verujem .......

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: SPORT :: FUDBAL-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči