https://magnolija.serbianforum.info/

https://magnolija.serbianforum.info/

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PORTALPrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koncerti

Ići dole 
AutorPoruka
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Koncerti Empty
PočaljiNaslov: Koncerti   Koncerti I_icon_minitimePon Maj 09 2011, 23:31


[You must be registered and logged in to see this link.] by [You must be registered and logged in to see this link.]

Дионне Варвицк Концерт бендова
Онлине концерата за бесплатно видео живи од Дионне Варвицк певања живи свој први соло сингл за Сцептер рекорда је објављена у новембру 1962. Песма је била под називом "Дон'т Маке Ме Овер", наслов (по & Е Биографија Дионне Варвицк) коју сте добили од Ворвик сама када је пукла фраза на произвођаче Бурт Бацхарацх и Хал Дејвид у љутњи. Ворвик нашао "Маке Ит Еаси на себи"-песме на којима је имала снимљен оригинални демо и желео да буде њен први сингл
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Koncerti Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti   Koncerti I_icon_minitimePon Maj 09 2011, 23:35


[You must be registered and logged in to see this link.] by [You must be registered and logged in to see this link.]

Живе у договору са свим хитовима. Ниво 42 је енглески поп-рок и џез-фанк бенд који је имао број у свету и Великој Британији хитова током 1980-их и 1990-их. Бенд је постао славан због своје високе калибра музицирањем - нарочито по Марку краља, чија је ударни Одличан бас гитара технику вожње под условом Гроове многих хитова бенда. Они су такође познат по комбинацији Краљеве вокал и клавијатуриста Мајк Линдуп вокал подршку фалсето. Ниво 42 је енглески поп-рок и џез-фанк бенд који је имао број у свету и Великој Британији хитова током 1980-их и 1
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Koncerti Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti   Koncerti I_icon_minitimePon Maj 09 2011, 23:38


[You must be registered and logged in to see this link.] by [You must be registered and logged in to see this link.]
ДВД стилистика била једна од најпознатијих Филаделфија душа групама 1970-их пева своје највеће хитове. Они су формирана у 1968, а који се састоји води Расел Тхомпкинс на врхунцу, стилистика су можда најдоследније у хитмакерс Соул Мусиц. Производња Тхом Бел Све њихове америчких хитова су баладе, грацед по растуће од фалсето Расел Тхомпкинс, Јр и бујна ипак грациозна производњи Бел, који је помогао да стилистика једна од најуспешнијих група душа прве половине 1970 "У току.
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Koncerti Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti   Koncerti I_icon_minitimePon Maj 09 2011, 23:40


[You must be registered and logged in to see this link.] by [You must be registered and logged in to see this link.]
Махалиа Џексон Концерт бендова

Видео уживо на концерту певају велики и невероватан песме Махалиа Џексон (26. октобра 1911 [1] - 27. јануар 1972) је Афро-Американац Јеванђеље певач, многи сматрају најбољим у историји жанра, и Први "Краљица Јеванђеља музике". Са својим моћним, различита гласа, Махалиа Џексон је постао један од најутицајнијих певача Јеванђеље у свету. Она је снимио око 35 албума (углавном за Цолумбиа Рецордс) "Током своје каријере, и њен 45 мин записа укључени десетина" златне "-милиона-продаваца. Имала је глас алт опсег.
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Koncerti Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti   Koncerti I_icon_minitimePet Sep 02 2011, 01:53

SPEKTAKL ZAKAZAN 1. OKTOBRA
Sting će 60. rođendan proslaviti koncertom u Njujorku

A. B. | 02. 09. 2011. - 08:44h
Popularni britanski pevač Sting odlučio je da svoj 60. rođendan proslavi u velikom stilu, koncertom u Njujorku na kome će gostovati najpoznatije svetske zvezde.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Veliki spektakl na kojem će Sting obeležiti i 25 godina samostalne karijere biće održan 1. oktobra, dan pre njegovog rođendana.
Ceo događaj imaće i humanitarnu notu pa je slavni muzičar pozvao plejadu svojih slavnih prijatelja da mu se pridruže na proslavi. Pored Lejdi Gage, među gostima će biti i Stivi Vonder, Brus Springstin, Meri J. Blajdž, grupa "Black Eyed Peas".

U prikupljanju novca koji će biti namenjen humanitarnoj organizaciji "Robin Hood Foundation" Stingu će pomoći Bili Džoel.
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
jutarnja izmaglica
Administrator
Administrator
jutarnja izmaglica


Seks : Ženski
Datum rođenja : 03.02.1956
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 68
Lokacija : Beograd moj rodni grad
Raspoloženje : smeh kao lek
Komentari : Život je lep!!!

Koncerti Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti   Koncerti I_icon_minitimePet Nov 04 2011, 23:41

DINO MERLIN O UTISCIMA NAKON POSETE SRBIJI
Ljudi su me lepo dočekali
Simonida Milojković | 05. 11. 2011.
- Emotivno sam reagovao kada sam posle toliko vremena ušao u grad za koji me mnogo toga vezuje. U Beogradu sam srdačno dočekan, sretao sam dobre i drage ljude koji su me pozdravljali i govorili da im je mnogo drago što me vide - kaže Dino Merlin pod utiskom prvog posleratnog dolaska u Srbiju u kojoj nije bio čitavih dvadeset godina.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Pevač želi saradnju sa trubačem Dejanom Petrovićem
Došao je u četvrtak zbog gostovanja u TV emisiji kod Ivana Ivanovića koja je sinoć emitovana. Zbog jučerašnjih obaveza u Zagrebu i današnjih u Nemačkoj, Dino je u Beogradu proveo svega šest sati pa nije uspeo da obiđe ljude i mesta kojih se uželeo.
- Uželeo sam se svojih nekadašnjih komšija koji sada ovde žive i planiram da ih obiđem kada dođem da držim koncerte. Planiram da posetim Sebilj, javnu česmu na dnu Skadarlije koju je Sarajevo poklonilo Beogradu, a zatim da popijem kafu u kafani “Tri šešira” i naručim pohovane paprike punjene sirom. Videću i Slaviju, deo grada koji mnogo volim. Što Bajaga kaže: “Dole ispod Slavije kada šina savije...“ - raspoloženo priča bosanski kantautor.
Njegova poseta protekla je bez i najmanjeg incidenta, a nacionalističke grupe koje su pozivale na bojkot i linč, nisu ni prišle televiziji “Prva” u koju je pevač stigao svojim privatnim “audijem” u društvu menadžera Asima Kraljića koji nam je ispričao da se ni u jednom trenutku nisu osetili ugroženim u Srbiji i da je “priča o pretnjama naduvana”.

Dino to objašnjava kao orkestriranu hajku pojedinih medija.

- Počelo je u sajber svetu i tu će se i završiti. U stvarnom svetu, na prvoj pumpi po ulasku u Srbiju, svi zaposleni su izašli i pozdravili me. Ljudi su tražili autograme, slikali se sa mnom i govorili da će doći na koncert - priča Dino.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Odavno planiram dolazak
Na gostovanju u emisiji kod Ivana Ivanovića, Dino Merlin je rekao: "Moja želja je takoreći davno trudna da dođem u Beograd ali nisam očekivao da će planuti tri Arene”. Dino je objasnio da je jedna od tačaka preokreta bila na koncertu na Koševu. Tri sata pre koncerta je otišao sa ćerkom da pojede nešto I kolona ljudi počela je da mu prilazi kako bi mu poželela sreću pred koncert, to su bili ljudi iz Beograda. Tada je odlučio da napravi koncert u glavnom gradu Srbije.
Kraljić na to dodaje: Tri prodate “Arene” najbolje govore o tome da li je neko voljen ili nije.
[You must be registered and logged in to see this image.]
U sinoćnjoj emisiji dok je Dejan Petrović, trubač, sa orkestrom izvodio svoje hitove “Vrtlog” i čuvenu obradu Stingove pesme
“Englishman in New York”, Dino je igrao i aplaudirao.

Kada je Dejan završio, Merlin je prišao da mu čestita i kaže da je potpuno oduševljen njegovom svirkom i da tako nešto nikada nije čuo.

- Čovek me baš nahvalio i pitao odakle mi ideja da radim ovako nešto. Poklonio sam mu disk i ispričao da su mi i pradeda i deda i otac bili čuveni trubači i da mi je ovo u krvi, ali da želim da pomerim granice trubačke muzike. Dino mi je onda rekao: “Mnogo bi voleo da napravim saradnju sa tobom i tvojim bendom i snimimo nešto zajedno” - kaže Dejan koji će 10. novembra održati koncert u “Sava centru”.
Nazad na vrh Ići dole
https://magnolija.serbianforum.info
Sponsored content





Koncerti Empty
PočaljiNaslov: Re: Koncerti   Koncerti I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koncerti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: NAUKA-UMETNOST I KULTURA :: MUZIKA-
Skoči na:  
Vremenska prognoza
Weather Belgrade
Teme naj viđenije
Ko je trenutno na forumu
Vracam se...Odjava ..... laku noc ....
Kaladont u tri reči
ARANŽIRANJE HLADNIH PREDJELA
Vas smajli raspolozenja...
FARBANJE i UKRAŠAVANJE USKRŠNJIH JAJA
Deponija emotikona-rezervni smajlici...
SVADBENE TORTE-ideje
Ćaskanje u kafeu uz kaficu,čaj...Dobro jutro,dan,veče
Nauka o jeziku
Ključne reči